Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
@Pani_Muszka: przecież nie oczekuję, że małe dzieci to ogarną, ale zwykle te dzieci mają całkiem dorosłych rodziców, którzy powinni je chronić. kto im zagwarantuje, że jakiś zboczeniec nie wpatruje się w ich dziecko snując chore fantazje? zero wyobraźni.
kąpielówki drażniące, ale wielkie pieluchy to spoko? spodenki? w innych miejscach są ubrane normalnie, a przecież często jeszcze się moczą jak są większe i jakoś dają radę, bo muszą. bo nie mogą chodzić
@Lena93: jestes zbyt infantylny zeby przebywac miedzy ludzmi xD rozumiem, ze jak ktroras panna opala sobie cycki bez stanika ( a czesto tak bywa) to tez stoisz i sie na nia gapisz jak creep jakis? Ale powiem Ci tak, sa odpowiednie pieluszki do wody dla takiego malca wiem bo sam mam takiego i tez nie dokonca rozumiem czemu na basenach czy obleganych jeziorach matki nie decyduja sie na pieluszki bo ktos
@Lena93: przyznam, ze wiele razy widzialam maluchy nago nad woda i ani razu nie widzialam ich genitaliow ;>
takie dzieci sa przeciez ciagle w ruchu, sa maluskie i zeby popatrzec dziewczynkom miedzy nogi czy przyjrzec sie malenkim fujarkom, to trzeba tam patrzec...

Nie twierdze, ze to ok, ze rodzice puszczaja dzieci nago, ale to nie jest tak, ze to sie tak strasznie rzuca w oczy. no bez przesady...
@komodus91: jakoś nie widziałam takiej sytuacji, żeby dorośli się obnażali, ani różowe ani niebiescy. może leżałeś gdzieś na granicy plaży dla nudystów.
poza tym, napisałam, że mnie to żenuje i specjalnie patrzę w inną stronę, więc nie, nie patrzyłabym i na różową.
prawdopodobnie dlatego, ze trzeba byłoby wydać piniondze na takie specjalne pieluszki.
i tu nie chodzi o gotowość. czy ktoś normalnie może być gotowy na patrzenie na miejsca intymne drugiego
@agaja: oj no szczegóły, ja zwykle odwracam wzrok z prędkością światła, no ale przecież jestem świadoma, że skoro nie ma majtek to logiczne, że wszystko jest na widoku. a jednak dupsko to widoczne jest obojętnie od perspektywy :P
to nie jest istotne, po prostu mi przeszkadza fakt, że ktoś biega nago w pobliżu mnie. obojętnie czy patrzę czy nie patrzę.
@komodus91: niestety takie rzeczy robią również zupełnie dorośli :/ nie jestem w stanie przetłumaczyć mojej 45-letniej siostrze, że sikanie do rzeki czy jeziora jest obrzydliwe i przecież sama potem siedzi w tej wodzie. no ale do niektórych nie dotrzesz, bo im się nie chce wstać i szukać kawałka krzaka.
zy ktoś normalnie może być gotowy na patrzenie na miejsca intymne drugiego człowieka, z którym nie zamierza uprawiać seksu dajmy na to? ja nie mogę, po prostu miejsca intymne są intymne i nie należy ich wywalać na widok publiczny, bo to niestosowne.


@Lena93: hm. nie wiem, dla mnie wszystko, co zwiazane jest z dziecmi, jest calkowicie wolne od jakichkolwiek skojarzen z seksem.
W zyciu nie wpadlabym na pomysl, ze mozna nie