Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio jakichś znajomych dziewczyny, z którą się spotkam od w sumie niedawna. XD

Od 3 dni wypisuje do mnie codziennie jedna z poznanych wtedy jej koleżanek. Teksty w stylu "ooo pamiętasz jak rozmawialiśmy o jakiejś książce, przypomnisz mi jej tytuł", albo "też zawsze chciałam chodzić na siłownie, ale nie miał mi kto pokazać ćwiczeń", "byłam w tej restauracji, co polecałeś i było faktycznie super, a byłeś tu i tu? Mogę się zrewanżować i Cię tam zabrać, bo jest świetna". XDDDDDDDDDDD

Tak się zastanawiam, co z tym fantem zrobić, bo od wczoraj nie odpisałem jej ani razu, a ta mi chyba z 15 wiadomości wysłała, więc ewidentnie pcha się na bolka. XD Nie wiem, czy kręcić gównoburzę jakie ta moja ma #!$%@? koleżanki, że podbijają do gościa, z którym się spotyka, czy zlać sprawę i po prostu nie odpisywać? XD

#logikarozowychpaskow #coterozowepaski #truestory #zwiazki #bolecnaboku
  • 15
@Mack_Lanegan: Napisz durnej pipie, że sam nie masz czasu, a wolne chwile wolisz poświęcić swojej ukochanej, a nie jakiejś randomowej znajomej. To raz. Dwa, lepiej ostrzeż swoją, zanim tamta w przypływie zazdrości nawymyśla jakichś głupot na Twój temat.
Z takimi tylko krótko. Żenujący babsztyl.