Wpis z mikrobloga

Czy Wy w pracbazie (juz nie januszex, jeszcze nie korpo) tez macie takich rowerzystów, kolarzy profesjonalistów?
Takich co przychodzą delikatnie spóźnieni w "elastyczne godziny pracy", wbiegają do biura ubrani od stóp do głów w jakieś sportowe pieluchomajtki o obniżonym współczynniku tarcia? W butach takich specjalnych, które się przypina do pedałów (no homo) by szybciej się spóźnić do pracy? W specjalnych plecakach ze specjalnymi uchwytami na specjalne bidony? Takich co na każde pytanie "co u Ciebie?" (Albo i bez pytania) odpowiadają: a no wiesz właśnie chyba rama mi lekko stuka i właśnie wczoraj wypatrzylem sobie taką włoska ramę z doskonałym współczynnikiem wagi i ceny do nacisku swojej d--y?

Uwielbiam ich :D

#gorzkiezale #gownowpis #pracbaza #rower
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomosano: co innego jak dwóch samochodziarzy p------i między sobą a reszta musi słuchać

a co innego jak zaczepiasz bogu ducha winnych ludzi informacjami które nikomu do niczego nie są potrzebne :D
spotkałem takich rowerzystów, samochodziarzy, wędkarzy itp a jak ja zaczynałem ich zanudzać tym co mnie interesuje a ich nie to "ale po co ty mi to mówisz" xD
  • Odpowiedz