Wpis z mikrobloga

Serio smieszy mnie ten kwik katoli ze sa tacy przesladowani na mirko przez ateistow(notabene poprzez pisanie faktow) podczas gdy to ateisci sa przesladowani przez katoli.
Kto narzuca katolom czy moga dokonac aborcji?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga sie pobierac?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga adoptowac dzieci?
Kto kradnie katolskie pieniadze z podatkow na ateistyczne niezgodne z ich pogladami organizacje?
Kto zakazuje katolom godnie(eutanazja) odejsc z tego swiata zamiast zdychac jak zwierze?
Kto zabrania katolom kupowac lekow powolujac sie na jakies średniowieczne gusła?
Kto indoktrynuje katoli od malego?

Teraz wiecie w jakim katolskim ucisku zyja w polsce ludzie nie wyznajacy waszych pogladow. Wszystko co wymienilem odnosi sie do STANOWIENIA O SOBIE i ma sie to nijak do was. Zabraniacie nam decydowac o sobie ze wzgledu na swoje wlasne poglady. Nie robie wam krzywdy decydujac sie np. na eutanazje czy aborcje.

Tak wiec zanim zaczniecie #!$%@? jakimi to ofiarami nie jestescie to pomyslcie troche, bo ofiarą to jest kto inny.
#ateizm #bekazkatoli #bekazpodludzi #naukowcywiary #zalesie #gorzkiezale
  • 90
no ale zastanow sie, pomysl logicznie. Jezeli sa kraje katolickie, w ktorych dopuszcza sie malzenstwa homoseksualne, oraz sa kraje katolickie, w ktorych nie dopuszcza sie malzenstw homoseksualnych, to jaki jest wspolny mianownik?


@Caccutas: taki ze u nas nie ma rozdzielnosci panstwa od kosciola i zapis o malzenstwach w naszej konstytucji jest oparty o wiare katolicka wyznawana przez wiekszosc wyborcow.
lepiej zeby w domu dziecka nie otrzymalo zadnego wzorca niz jakby mialo otrzymac tylko jeden co nie?


@TurboDynamo: akurat co do tego argumentu, to sugerujesz że adopcja przez pary homoseksualne rozwiąże problem przepełnionych domów dziecka? Otóż nie, nie rozwiąże bo do adopcji jest kolejka. Moi rodzice czekali ponad dwa lata i ostatecznie sami zrezygnowali. Problemem są nieuregulowane sytuacje prawne dzieci, a nie brak chętnych.
@TurboDynamo: niby tak, ale #!$%@? nie do końca. Narzucają to wszyscy ludzie, ja też kiedyś miałem spaczone poglądy nt. homoseksualistów czy aborcji, a nigdy nie byłem wierzący. Jeśli chodzi o podatki i finansowanie kościoła to zgadzam się, nie ma to racji bytu. Z drugiej strony państwo dotuje również kulturę którą często się stawia w opozycji i takie wydatki również są nieakceptowalne przez część społeczeństwa tak jak wydatki na kościół przez ateistów.
@maciejg: Co innego? No stan mamy podobny, nieczłowiek nie oddycha swoimi płucami.


@dr_zajac

Różny. Nigdy nie był samodzielny - przestał być samodzielny. Inaczej dojdziemy do wniosku, że pod wodą nie jestem człowiekiem.
Ale cichaj tam, bo takie coś to przecież gimboateizm. Jak powszechnie wiadomo, ateista powinien z podkulonym ogonem akceptować wszystkie działania katoli ingerujące w życie osobiste obywateli, no bo nie wierzą, a to co robią katolicy mają gdzieś....


@Probz: przecież ateiści chcą tego samego, np. zakazywać wyrażania swojej wiary w miejscu publicznym albo zakazywać chrztów dzieci. Naprawdę nie widzisz, że ateiści nie są tutaj w niczym lepsi?