Wpis z mikrobloga

Serio smieszy mnie ten kwik katoli ze sa tacy przesladowani na mirko przez ateistow(notabene poprzez pisanie faktow) podczas gdy to ateisci sa przesladowani przez katoli.
Kto narzuca katolom czy moga dokonac aborcji?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga sie pobierac?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga adoptowac dzieci?
Kto kradnie katolskie pieniadze z podatkow na ateistyczne niezgodne z ich pogladami organizacje?
Kto zakazuje katolom godnie(eutanazja) odejsc z tego swiata zamiast zdychac jak zwierze?
Kto zabrania katolom kupowac lekow powolujac sie na jakies średniowieczne gusła?
Kto indoktrynuje katoli od malego?

Teraz wiecie w jakim katolskim ucisku zyja w polsce ludzie nie wyznajacy waszych pogladow. Wszystko co wymienilem odnosi sie do STANOWIENIA O SOBIE i ma sie to nijak do was. Zabraniacie nam decydowac o sobie ze wzgledu na swoje wlasne poglady. Nie robie wam krzywdy decydujac sie np. na eutanazje czy aborcje.

Tak wiec zanim zaczniecie p-------c jakimi to ofiarami nie jestescie to pomyslcie troche, bo ofiarą to jest kto inny.
#ateizm #bekazkatoli #bekazpodludzi #naukowcywiary #zalesie #gorzkiezale
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko że te wasze wszystkie historyjki są tak zmyślone, że szkoda gadać. Widać jaka wychodzi z was frustracja, że musicie się codziennie do kogoś d---------ć :)

A najłatwiej do wiernych, bo oni nie odpowiedzą na wasze zaczepki, czyż nie?
  • Odpowiedz
@maciejg O, nie - to jest rzecz absolutnie fundamentalna, bo myślenie o człowieku przed narodzeniem jako o przedmiocie pozwala ludziom robić z tymi bezbronnymi istotami, co im się podoba i unikać przy tym wyrzutów sumienia. To jest propaganda, mająca przekonać ludzi, że zabijanie ludzi przed narodzeniem niczym się nie różni od wycinania wyrostka robaczkowego. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Caccutas: w innych krajach zapis małżeństwa hetero nie musi być i często nie jest w konstytucji. Więc ta twoja argumentacja jest jałowa bo nie bierze tego pod uwagę i pada cała twoja obrona w tym argumencie.
  • Odpowiedz
@omnibus_semper: po pierwsze, nie chce mi sie juz linkowac i szukac, bo do nikogo to nie przemowi i tak. Po drugie, jezeli jedne kraje katolickie zezwalaja na malzenstwa homoseksualne, a drugie kraje katolickie nie zezwalaja na malzenstwa homoseksualne, to wiemy ze co na pewno nie jest wspolnym mianownikiem?
  • Odpowiedz
@Caccutas: po pierwsze co to jest dla ciebie kraj katolicki. Bo dla mnie to jest kraj z rządami teokratyczny mi. Po drugie jest pomiędzy twoimi tezami setki możliwości które pomijasz umyślnie żeby ci się teza zgadzala jak np to że nie każdy kraj ma wpisane małżeństwo hetero w konstytucji a mają wpis że chronią rodzinę bez pojęcia płci. Więc jak nie chcesz dyskutować o swoich argumentach tylko o swoim wniosku
  • Odpowiedz
@omnibus_semper: z twojego postu plynie wniosek, ze Polska nie jest krajem katolickim, wiec OP nie ma sie co czepiac. Wyklocalem sie z OPem, bo ten mowi ze za ksztalt Konstytucji u nas w kraju odpowiada KK i ze zakaz malzenstw homoseksualnych to wina KK, ja zas mowie ze takie mamy po prostu prawo, oraz ze decyzje w tych sprawach sa wydawane przez organy administracyjne u nas w kraju, nie przez
  • Odpowiedz
@Caccutas: przestaniesz w końcu pomijać kwintesencję moich pytań żeby ci odpowiadały do poglądów i zadawał odpowiednie kontrpyfania? Czy po prostu jesteś osobą która nie lubi rozmawiać i woli prowadzić monologi?
  • Odpowiedz