Wpis z mikrobloga

Serio smieszy mnie ten kwik katoli ze sa tacy przesladowani na mirko przez ateistow(notabene poprzez pisanie faktow) podczas gdy to ateisci sa przesladowani przez katoli.
Kto narzuca katolom czy moga dokonac aborcji?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga sie pobierac?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga adoptowac dzieci?
Kto kradnie katolskie pieniadze z podatkow na ateistyczne niezgodne z ich pogladami organizacje?
Kto zakazuje katolom godnie(eutanazja) odejsc z tego swiata zamiast zdychac jak zwierze?
Kto zabrania katolom kupowac lekow powolujac sie na jakies średniowieczne gusła?
Kto indoktrynuje katoli od malego?

Teraz wiecie w jakim katolskim ucisku zyja w polsce ludzie nie wyznajacy waszych pogladow. Wszystko co wymienilem odnosi sie do STANOWIENIA O SOBIE i ma sie to nijak do was. Zabraniacie nam decydowac o sobie ze wzgledu na swoje wlasne poglady. Nie robie wam krzywdy decydujac sie np. na eutanazje czy aborcje.

Tak wiec zanim zaczniecie p-------c jakimi to ofiarami nie jestescie to pomyslcie troche, bo ofiarą to jest kto inny.
#ateizm #bekazkatoli #bekazpodludzi #naukowcywiary #zalesie #gorzkiezale
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@omnibus_semper: ale jedyne pytanie jakie zadales, to pytanie czym dla mnie jest kraj katolicki.

edycja: nie zauwazylem jednego postu. Ta administracja istnieje w szybko laicyzujacym sie spoleczenstwie. Jezeli postepuje laicyzm, ludzie odchodza od KK, a dalej malzenstwa homoseksualne sa prawnie niedozwolone, to gdzie tu rola KK? Serio, ciekawi mnie jaki wplyw na organy administracyjne ma KK, bo na razie to tylko prozne oskarzenia i domniemywania.
  • Odpowiedz
@maciejg O, nie - to jest rzecz absolutnie fundamentalna, bo myślenie o człowieku przed narodzeniem jako o przedmiocie pozwala ludziom robić z tymi bezbronnymi istotami, co im się podoba i unikać przy tym wyrzutów sumienia. To jest propaganda, mająca przekonać ludzi, że zabijanie ludzi przed narodzeniem niczym się nie różni od wycinania wyrostka robaczkowego. Obrzydliwe.


No właśnie jestem zdania, że fundamentem jest wskazanie wolności i odpowiedzialności jednostki. W przeciwnym wypadku osoby
  • Odpowiedz