Wpis z mikrobloga

Serio smieszy mnie ten kwik katoli ze sa tacy przesladowani na mirko przez ateistow(notabene poprzez pisanie faktow) podczas gdy to ateisci sa przesladowani przez katoli.
Kto narzuca katolom czy moga dokonac aborcji?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga sie pobierac?
Kto narzuca katolom czy homoseksualisci moga adoptowac dzieci?
Kto kradnie katolskie pieniadze z podatkow na ateistyczne niezgodne z ich pogladami organizacje?
Kto zakazuje katolom godnie(eutanazja) odejsc z tego swiata zamiast zdychac jak zwierze?
Kto zabrania katolom kupowac lekow powolujac sie na jakies średniowieczne gusła?
Kto indoktrynuje katoli od malego?

Teraz wiecie w jakim katolskim ucisku zyja w polsce ludzie nie wyznajacy waszych pogladow. Wszystko co wymienilem odnosi sie do STANOWIENIA O SOBIE i ma sie to nijak do was. Zabraniacie nam decydowac o sobie ze wzgledu na swoje wlasne poglady. Nie robie wam krzywdy decydujac sie np. na eutanazje czy aborcje.

Tak wiec zanim zaczniecie #!$%@? jakimi to ofiarami nie jestescie to pomyslcie troche, bo ofiarą to jest kto inny.
#ateizm #bekazkatoli #bekazpodludzi #naukowcywiary #zalesie #gorzkiezale
  • 90
@TurboDynamo: Aborcja nie jest stanowieniem o sobie, tylko o życiu drugiego człowieka.

Katolicy starają się przywrócić pewne zasady podstawowe dla naszej cywilizacji, to znaczy: żeby życie było chronione od samego początku, tj. od poczęcia. Żeby małżeństwem nazywać związek kobiety i mężczyzny. Żeby dzieci były wychowywane przez jednego ojca i jedną matkę przez całe dzieciństwo. Żeby nie zabijać kogoś tylko dlatego, że już jest trudno się nim opiekować. Żeby uczyć od małego
@dr_zajac: wszystko co opisales to kwestia pogladow. Po prostu masz to szczescie ze wyznajesz poglady zgodne ze stanowiskiem kk i mozesz zyc w zgodzie z nimi.

Masz 18 lat, utrzymujesz się sam, przecież nikt nie każe Ci żyć według zasad religii katolickiej.


@dr_zajac: no wlasnie kaze. Jak mam dokonac w polsce eutanazji albo odwiedzic kolegow gejow na ich weselu w naszym kraju?
@TurboDynamo: Życie zaczyna się w momencie poczęcia i to jest fakt, nie żadna kwestia poglądów. Zabijanie kogoś w imię wygody jest zabójstwem, nie żadną eutanazją - to jest fakt. Małżeństwo jest i było związkiem kobiety i mężczyzny, służącym rozmnażaniu się - to jest fakt. Dziecko potrzebuje wzorca męskiego i żeńskiego - to jest fakt.

Koledzy geje mogą sobie urządzić wesele - nikt tego nie zabrania. Co do zabicia się - dobrze,
Życie zaczyna się w momencie poczęcia i to jest fakt, nie żadna kwestia poglądów.


@dr_zajac: zycie zaczyna sie po urodzeniu i to jest fakt a nie zadna kwestia pogladow. Taka jest twoja argumentacja. Nie ma sensu o tym dyskutowac bo nikt nikogo nie przekona, dlatego nie masz prawa narzucac innym w tej kwestii pogladow. Caly cywilizowany swiat to rozumie tylko nie polaczki.

Małżeństwo jest i było związkiem kobiety i mężczyzny, służącym
@TurboDynamo: A czego nie robi mały człowiek w łonie matki powiedzmy w 8. miesiącu ciąży, a robi to po narodzeniu?

Hasło encyklopedyczne na temat małżeństwa: https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/malzenstwo;4011433.html
Poczytaj literaturę starożytną (Biblię, mitologię, dramaty antyczne), gdzie masz tam jakiś związek mężczyzn, który nazywa się małżeństwem? Nazywanie małżeństwem związku dwóch osób tej samej płci to jest próba zmiany kultury opartej na prawie naturalnym i ludzkiej naturze na kulturę opartą na egoistycznej przyjemności.

Sieroctwo jest
Poczytaj literaturę starożytną


@dr_zajac: a jak ludzie w starozytnosci kamienowali prostytutki to tez bedziesz tak teraz robil?

gdzie masz tam jakiś związek mężczyzn, który nazywa się małżeństwem


@dr_zajac: co mnie to obchodzi? Ja w przeciwienstwie do ciebie nie opieram swoich pogladow na wierzeniach starozytnych pasterzy.
Nikt ci nie kaze brac slubu z facetem, ja nie narzucam ci mojej moralnosci. A ty mi swoja tak.

Sieroctwo jest zawsze tragedią, ale tym
Kto narzuca katolom czy moga dokonac aborcji?


@TurboDynamo: to nie ma zadnego zwiazku z religia!!!!
Siodme przykazanie, nie zabijaj jest biologiczne uzasadnione i dlatego wlasnie prawo penalizuje zabijanie osobnikow tego samego gatunku, a nie ze wzgledu na siodme przykazanie.
Nawet bez jakiejkolwiek religii taki zapis musialby istniec. Inaczej nie jest mozliwe jakiekolwiek organizowanie sie ludzi w struktury spoleczne.

A poza tym, to ciesz sie, ze zyjesz, bo osoba wpisujaca kwiatki jak