Wpis z mikrobloga

@Akumulat: ja też przynam się że wydygałem trochę xD I jak przy okrązaniu Sylvi przeczytałem że to zasadzka i ktoś siedzi w krzakach to pomyślałem że to właśnie Ci uberwikingowie a nie jakieś niewolnicze wypierdki się czają i chciałem s--------c do hjallbreki po pomoc xDD
  • Odpowiedz
@Queltas:

(branie udziału w misjach powyżej nie stoi w sprzeczności z akcjami podjętymi na Radzie Osady; nie wyciągam więcej konsekwencji z podwójnego plusowania akcji)
  • Odpowiedz
@lacuna: czy nauka pisania i czytania po nordycku u Slothiego była już losowana czy udało sie jej nauczyć? Myślę że przydałaby się w misji szpiegowskiej a waham się jeszcze czy iść na tą samobójcza misje xd
  • Odpowiedz
@lacuna I niestety nie zdążyłem załapać się na misję do Lakunvik, a już od procesu chodziło mi po głowie, żeby to sprawdzić. Obawiałem się jedynie, że zostanę rozpoznany jako członek ławy przysięgłych ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Askaukalis: czasem warto zapytać jednego z plusujących czy odstąpi. Przez chwilę się mocno wahałem czy jechać, a jakbyś zapytał to kto wie czy bym nie zwolnił miejsca
  • Odpowiedz
@Queltas: nic nie było w tekście, że zginąłeś, tylko że się wycofałeś, nie trać nadziei ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba że nie doczytałem czego, co jest możliwe, bo się od czasu do czasu w tym wszystkim gubię :P
  • Odpowiedz
Szanuję Cię za taką akcję @netto :D Strasznie mi szkoda efektu, wg mnie kompletnie źle to rozegrałaś: miałem powody żeby zrezygnować z ujemnego modyfikatora. A jakbyś chciała założyć swoją osadę, to stawiam konia z rzędem, że @ridcully by się na to zgodził bez zastrzeżeń, żeby tylko zapewnić spokój w Hjallbrekce, a Valerie by Ci nie dał - sam by pilnował żeby wydobrzała. Jak przeczytałem że ją uprowadziłaś to byłem przekonany,
  • Odpowiedz
@TynkarzCzwartejSciany: Zostałam zaskoczona akcją Ulfara, postawiłam na zastraszenie zamiast dyskusji, bo wszyscy dostali chorej obsesji na punkcie biednej NPCki (to chyba zasługa grafiki, którą wrzuciła @lacuna ) Jakoś tego nie widziałam, że powiem "sorry ale wysłałam Valerie statkiem, a Was tutaj zwabiłam żeby dać jej uciec; to co, mogę sobie iść XD?"
  • Odpowiedz