Wpis z mikrobloga

Ciekawie kiedy wykop dojrzeje do tego że:
- Chcesz mieć w------e na telefon, to ma poprostu działać no i masz trochę hajsu to kupujesz iPhone.
-Chcesz topową specyfikację ale nie chcesz płacić milionów monet to kupujesz Oneplus.
-Cenisz sobie najlepszy stosunek cena/jakość i szeroką gamę modeli to bierzesz Xiaomi.
-Lubisz smak kutasa ojca o poranku to bierzesz Samsunga.

I po co te wojny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #android #ios #heheszki
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kutalongest: nie wiem, ja bawiąc się najnowszym galaxy s8, który świetnym telefonem przecież jest widzę przycinki i odnoszę wrażenie, że jest mniej płynny od mojego starego ip 6s :D


@Hadzi: Galaxy s8 nie jest najnowszy i do tego ma skopaną optymalizację. Testowałem przez pare dni i tez mi lagował
  • Odpowiedz
Telefony takie jak pixel 2, Oneplus 5/5t/6 czy xiaomi mi mix 2s są równie szybkie jak najnowszy iphone, a co dopiero starsze.


@Kutalongest: Chyba po pierwszym odpaleniu. Niestety android z czasem zwalnia i to już wina środowiska, a jest to jeszcze bardziej widoczne jak korzysta się z naprawdę wielu apek. Na iosie czegoś takiego nie ma, działa płynnie cały czas.
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda Dokładnie, szalu juz nie robią bo zrezygnowali z własnego softa na rzecz andruta, takze uzytkownicy grymaszą i maja racje bo sam mam BB K1 na androidzie i jest przepaść niestety
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: Zawsze kiedy chcę miec w------e na telefon to kupuje srajfona. W---------m go do kosza i wolam "mam w------e na ciebie". On zamienia się w g---o i odlatuje do raju do swojego pana Steva. A tam wszyscy fanboje apple srają sobie do ryja powoli głaszcząc aię nawzajem po siusiakach. Tak mi oowiadał pan z salonu apple. Nie kłamię. Mówił prawdę.
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda miałem Galaxy S, potem SII potem S3 i S4. Później zacząłem czytać o Xiaomi i kupiłem pierwszy na allegro od pośrednika to był Xiaomi Mi4 od razu mnie zachwycił tym że ma taką samą specyfikację jak S5 i dużo tańsza cenę. Można tak powiedzieć, że byłem wyznawca Samsunga ale przeszedłem na stronę Xiaomi bo oczywiście przestał mnie ten wyścig Apple vs Samsung jarać no a przede wszystkim przez oszczędność kasy.
  • Odpowiedz
Wszystkie te wojenki smartfonowe są głupie i nieuczciwe, bo nikt nie bierze pod uwagę ceny. Jak już porównujemy telefony to zestawiajmy je ze sobą nie ramem czy rokiem premiery, a właśnie ceną. I tak postawmy obok siebie iphone 6 (32GB) z 2014 roku z 1+5t (64GB) z 2017 roku albo z Xiaomi mi 8 (128GB) z 2018 roku, bo te telefony w polskiej dystrybucji kosztują tyle samo. Nie problem wygrać bitwę kiedy
  • Odpowiedz
Miałem wcześniej 6 androidów, mimo wgranych 10-20 apek używanych na „co dzień” android po pół roku lagował. Crashowaly czasami takie aplikacje jak SMS i dzwonienie XD dodatkowo w każdym po czasie musiałem się bawić (czyli gdzieś po pół roku) w rootowanie tego gowna, wywalanie apek producenta bo brakowało pamięci ram czy rom, wgrywanie na świeżo czystego andka itd. Teraz od 1,5 roku na IP se za 1,6k i zero lagow, kilka sporych
  • Odpowiedz