Wpis z mikrobloga

Ciekawie kiedy wykop dojrzeje do tego że:
- Chcesz mieć #!$%@? na telefon, to ma poprostu działać no i masz trochę hajsu to kupujesz iPhone.
-Chcesz topową specyfikację ale nie chcesz płacić milionów monet to kupujesz Oneplus.
-Cenisz sobie najlepszy stosunek cena/jakość i szeroką gamę modeli to bierzesz Xiaomi.
-Lubisz smak #!$%@? ojca o poranku to bierzesz Samsunga.

I po co te wojny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #android #ios #heheszki
  • 125
  • Odpowiedz
@Carlostinki: to ja jestem piąty, miałem 4 smartfony od sony w swoim zyciu i z kazdym kolejnym odczuwam, że coraz bardziej odstają od konkurencji i w kontekscie nowego smartfona już nawet nie rozpatruje Xperii @Cooperr
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: To jest takie dziecinne- miałem oneplusa, miałem iphone'a X, obecnie korzystam z note 8 i uważam że każdy telefon w czymś był lepszy a czymś gorszy- zostałem przy note 8 bo najbardziej mi się ze wszystkich modeli spodobał i nie uważam że iphone czy samsung to symbol jakiegoś "statusu" albo #!$%@? o poranku jak to uważa OP

  • Odpowiedz
@kabelodneta: mam kumpla co ma 2 mieszkania 80m2 w wawce bo ciągle oszczędza żeby się dorobić i korzysta z lapka i telefonu xiaomi - nie wydaje na jakieś idiotyczne właśnie symbole lansu tylko gospodaruje pieniędzmi dobrze i uważam że to jest prawdziwy symbol statusu
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: kupowanie iPhona jako telefon do działania nie jest sensowna opcja.. raz że system.ma.ogrsniczenia i nie przydatnej w życiu funkcjonalności jak android. a dwa cena za te urządzenia jest mocno wywindowna. Pewnie można sobie kupić appla ale na pewno bym tego nie polecal bo w niższej cenie można mieć lepszą słuchawkę pod każdym względem.
  • Odpowiedz