Wpis z mikrobloga

Ciekawie kiedy wykop dojrzeje do tego że:
- Chcesz mieć #!$%@? na telefon, to ma poprostu działać no i masz trochę hajsu to kupujesz iPhone.
-Chcesz topową specyfikację ale nie chcesz płacić milionów monet to kupujesz Oneplus.
-Cenisz sobie najlepszy stosunek cena/jakość i szeroką gamę modeli to bierzesz Xiaomi.
-Lubisz smak #!$%@? ojca o poranku to bierzesz Samsunga.

I po co te wojny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #android #ios #heheszki
  • 125
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: ssanie #!$%@? to mi się raczej z IPhonem kojarzy, z osób które znam to tylko 3 różowe mają IPhony i one na pewno ssą, tzn na pewno ssą dwie, trzeciej nie sprawdziałem. No i jeszcze jeden kumpel ma ale on na bank ssie no i Ty masz, wyglądasz na ssącego( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: Chcesz mieć #!$%@? na telefon, to ma poprostu działać no i masz trochę hajsu to kupujesz iPhone.
Zawsze mnie rozwala ta logika, ludzie nie dopuszczają do siebie myśli że inne telefony też mogą po prostu działać, a nie tylko święty iPhone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Migajaca_dioda: Jesteś czlowiekiem ogarnietym i szanujesz pieniadze kupujesz używanego flagowca ;) Kupilem Note 3 Samsunga za 700zl (flagowiec z 2013) dziala plynnie do teraz i niczym nie ustępuje nowszym modelom. Ba nawet jest lepszy od nich :
-karta microsd
- gniazdo jack
- fizyczny przycisk
- wymienna bateria
- wyświetlacz na aliexpress 150 zł
  • Odpowiedz