Wpis z mikrobloga

Ciekawie kiedy wykop dojrzeje do tego że:
- Chcesz mieć #!$%@? na telefon, to ma poprostu działać no i masz trochę hajsu to kupujesz iPhone.
-Chcesz topową specyfikację ale nie chcesz płacić milionów monet to kupujesz Oneplus.
-Cenisz sobie najlepszy stosunek cena/jakość i szeroką gamę modeli to bierzesz Xiaomi.
-Lubisz smak #!$%@? ojca o poranku to bierzesz Samsunga.

I po co te wojny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #android #ios #heheszki
  • 125
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: dobry telefon, ale brak LTE i dual simu go skresla. Chyba, ze uzywke za 100-200 zl. za 300 zl kupie uzywana K5, ktora tez ma wymienna baterie i podobna specyfikacje. Ale ogolnie odbrze kombinujesz. Kupujemy jakiegos uzywanego flagowca za ulamek ceny i mamy telefon, ktory wytrzyma dluzej niz te nowki w podobnej cenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grypa-grypowska: N9005 Note 3 Samsung może byla wersja bez Lte nie wiem :D
Ja szukam zawsze po wielkości wyświetlacza i jego jakości a tutaj samsung króluje bo super amoledy tylko u niego sa. Kolejny to chyba 6" jakiś wezmę. Mega wygodnie w pracy sie filmy na takim oglada :D
Wiadoma sprawa że w telefonie zdjęcia jak z lustrzanki nie zrobimy ale telefon jest lepszy od lustra w 1 ważnej kwestii
  • Odpowiedz
@Marcelele: i bardzo dobrze, też uważam że kupowanie w ciul drogiego sprzętu gdzie ma się tańszy zamiennik, który w zupełności wystarczy, jest zwykłym marnowaniem kasy. Mam kumpla który zarabiając mega #!$%@? szarpnął się na flagowca Samsunga a po miesiącu lansowania się telefonem, upadł mu i po szybce (na szczęście ekran przetrwał). W efekcie element lansu odpadł. No ale jak kogoś stać i KONIECZNIE musi #!$%@?ć na telefon 5k, bo do
  • Odpowiedz
Karta micro sd i instalacja pirackiego softu to wszystko czego niektórzy oczekują wiec co się dziwić ze na rynku dobrze sobie radzi masa chińskiego gowna wynoszona pod niebiosa za „dobrom cene”
  • Odpowiedz
@PeterPolska: o powiedział pan na IOS, sprzęcie drogim głównie ze względu na nazwę. To chińskie gówno w 90 procentach robi to samo co japko, kosztuje z 5 razy mniej i też pozwala na napisanie komentarza na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miałem Sony przez 8 lat, ale jakiś imbecyl w Japonii, stwierdził, że już nie będą robić takich ładnych smartfonów, tylko jakieś jajowate kupy, więc w tym roku kupiłem Honora, który ma chociaż ładne plecki ¯\_(ツ)_/¯

No własnie, a co z Huawei i Honor? Takie Xiaomi, tylko ładniejsze i lepiej wykonane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A jaki telefon dla mnie, gdy potrzebuję tylko telefon do tego, do czego służy - czyli do dzwonienia i pisania wiadomości? Bo nie mam zamiaru płacić 20 razy więcej za coś, z czego nie mam zamiaru korzystać.
  • Odpowiedz