Wpis z mikrobloga

Ciekawie kiedy wykop dojrzeje do tego że:
- Chcesz mieć #!$%@? na telefon, to ma poprostu działać no i masz trochę hajsu to kupujesz iPhone.
-Chcesz topową specyfikację ale nie chcesz płacić milionów monet to kupujesz Oneplus.
-Cenisz sobie najlepszy stosunek cena/jakość i szeroką gamę modeli to bierzesz Xiaomi.
-Lubisz smak #!$%@? ojca o poranku to bierzesz Samsunga.

I po co te wojny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #android #ios #heheszki
  • 125
  • Odpowiedz
@Artem1080: To czy cos jest zajebiste czy #!$%@? to kwestia subiektywna androidziarzu komunisto.
Biały rycerz z forum , który będzie walczył z niewolnictwem i wykorszystywaniem w fabrykach poprzez klawiaturę wyprodukowana w Chinach i ubrany w szmaty wyprodukowane w fabryce trzeciego świata do mnie nie przemawia. Co chciałeś powiedzieć przez tą Kalifornię ? Twój telefon tam został wyprodukowany ? wooooow aktywista za 2300. Ty a zerknij na suwak od rozporka jakiej
  • Odpowiedz
@LewitujacPoParkietachwyobrazni: a teraz wytłumacz dlaczego jestem komunistą

Androidziarzem-komunistą oj wiesz o co mi chodzi przeciez do ludzi nie strzelasz za to ze ajfona maja
PS. mój telefon został wyprodukowany w firmie która przynajmniej płaci pracownikom co prawda w chinach ale zgodnie z prawem pracy
Taa ? Znasz Dokladnie tą fabrykę ? Wiesz ze firma X ktorej masz telefon nie ma fabryk „na lewo”? aczkolwiek możesz mieć racje nie udowodnimy sobie tego w tą ani drugą stronę
przynajmniej suwak nie kosztuje sto złotych
takie przypomnienie wyprodukowanie iphone X kosztuje 200-300 $ a apple bierze 700-1100$
  • Odpowiedz