Wpis z mikrobloga

@gansevudei: Dobra szefowa przynajmniej jest porządek w robocie ja pamiętam jak pracowałem bez umowy na magazynie po 14h to szef mi dzwonił i krzyczał że mnie dopadnie i z--------i siekierą jak nie zostanę kolejnych 14 to aż lepiej się pracowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gansevudei: najgorsze w tym wszystkim są te komentarze ludzi, którzy uważają że pracowników się trzyma krótko i w ogóle że dobrze baba gada ( ͡° ʖ̯ ͡°) a te milenialsy to w ogóle nie umio pracować i kiedyś to za darmo człowiek robił i się cieszył... Jak w tym kraju ma być dobrze, no jak?
  • Odpowiedz
Na takich 'szefów' jest prosta metoda: mieć w------e. Po prostu. Jak 'szefu' zobaczy że jego teksty nie robią na kimś absolutnie żadnego wrażenia, to odpuści.
Ty uczysz ludzi jak cię mają traktować. Rób swoje i się nie stresuj, albo - jak nie masz tak mocnego charakteru - to zmień pracę a 'szefowi' zrób koło d--y.
  • Odpowiedz
@gansevudei: W ogóle widzę, że tam wszyscy siebie warci, zamiast obronić swojego stanowiska to zwalasz na koleżanki z pracy. :D Jak masz posadę lidera/brygadzisty/kapo to zwykle wiąże się to z większymi wymaganiami, a to nie każdemu odpowiada. Mnie janusz zrobił liderem, to po kilku miesiącach uciekłem, bo cyferki przy wypłacie nie rekompensowały mi zużytych nerwów. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@gansevudei: k---a, jak można się dawać tak poniżać. I to jeszcze w jakiejś c------j robocie, za zapewne c-----e pieniądze.

Rozumiem pracę na konkretnym stanowisku, perspektywy awansu i zarobki 15k - wtedy można całą noc zostać w firmie, ale nie k---a praca w sklepie za psie pieniądze xD

Z takiej pracy s--------ć jak najszybciej, bo i tak się nic nie traci, a alternatywę można znaleźć od ręki. Zresztą pani szefowa już
  • Odpowiedz
@Bergi: @gansevudei: Udostępniałem dzisiaj ten wpis z Rekinów Sprzedaży na fejsie. Pracowałem 5 lat w sklepach z ciuchami, otarłem się o tą chujnię dość mocno. Powiem tak, nie można dawać się tak j---ć, praca pracą, ale godności sobie nie można dać odebrać.
  • Odpowiedz
@gansevudei: Nie chcę być paskudny ale to jest twoja wina że tak ciebie szefowa traktuje. Jak mi klient (mój szef) przysłał SMS o 22:30 to mu na drugi powiedziałem
"Panie Sławku, o godzinie 22:30 to ja mam czas dla rodziny a nie aby odpowiadać na Pana pytania które mogą poczekać. Proszę kontaktować się w godzinach wyznaczonych w kontrakcie, dziękuję."

Jak ci pisze ktoś coś o północy to nie reaguj, na
  • Odpowiedz
@gansevudei Tak działa wolny rynek. Jak się nie podoba lewaki to zakładać swoje firmy, gdzie będziecie płacić swoim kolegom millenialsom za o----------e się, a na kierowników będziecie wysyłali samych dżentelmenów po rocznym szkoleniu savoir vivre
Kwwwwwik
  • Odpowiedz
to jest twoja wina że tak ciebie szefowa traktuje


@Stivo75: do kogo opisujesz swoje słowa, skoro OPka to jest uczestnikiem rozmowy - wrzuciła tylko screeny.
  • Odpowiedz