Wpis z mikrobloga

Mirki depresja to jednak **ujowa choroba. Jednym slowem UMIERAM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nikt mnie nie uprzedził, ze efekty odstawiania SNRI sa tak tragiczne. Od 3 dni praktycznie nie moge robic nic poza leżeniem. Mam ciagle zawroty glowy i nudności a do tego co chwile czuje jakby przeszywał mnie paraliżujący prąd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nic tylko wzywać śmieciarkę.
Pocieszcie chociaz plusem, bo takie objawy w najgorszym wypadku moga potrwac do miesiaca a za tydzien pierwszy dzien w nowej pracy. (,)
#wezsielecz #zalesie #przegryw i w sumie troche #zebroplusy
  • 151
  • Odpowiedz
@HarrisonBond: Mialam tak jak przeszlam na Dulsevie w połączeniu z Depakine dawka 600 xD Na szczescie tylko przez dwa dni tak mialam. xD
Ale Wolalam juz to niz zawroty glowy i nidnosci ktorych serio nienawidze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BzdziagwaLujka: jak widać zależy od leków. Od tygodnia nie biorę bo już miałem odstawiać ale zapomniałem przez 3 dni i tak już zostało. Zero problemów, jakbym nic nigdy nie brał. Po poprzednich lekach jak zapomniałem wziąć jeden dzień to odlot totalny, taki bzik w głowie ze równowagi nie mogłem utrzymać plus szumy
  • Odpowiedz
@regularmike: Gdybym cofnęła sie w czasie nie zmieniłabym decyzji. Bylam w opłakanym stanie kiedy zaczelam sie leczyc, pozniej w moim zyciu wszystko sie #!$%@? i prawie wylądowałam w psychiatryku ale Dzieki temu, ze caly czas walczyłam i dostalam odpowiednie leki teraz moge powoli chwalic sie tym, ze wygralam z tym gownem :)
  • Odpowiedz