Wpis z mikrobloga

Mirki depresja to jednak **ujowa choroba. Jednym slowem UMIERAM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nikt mnie nie uprzedził, ze efekty odstawiania SNRI sa tak tragiczne. Od 3 dni praktycznie nie moge robic nic poza leżeniem. Mam ciagle zawroty glowy i nudności a do tego co chwile czuje jakby przeszywał mnie paraliżujący prąd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nic tylko wzywać śmieciarkę.
Pocieszcie chociaz plusem, bo takie objawy w najgorszym wypadku moga potrwac do miesiaca a za tydzien pierwszy dzien w nowej pracy. (,)
#wezsielecz #zalesie #przegryw i w sumie troche #zebroplusy
  • 151
  • Odpowiedz
@BzdziagwaLujka: sorry, że spamuję. W swoim czasie poznawałem naprawdę wiele osób z problemami psychicznymi, bardzo ceniłem kontakt z nimi i gdy opowiadałem o tym znajomym, oni mówili tylko 'z kim ty się zadajesz', 'zerwij z nimi kontakt dla swojego dobra'. I oczywiście wszyscy uważali najpierw moje opowieści o chodzeniu do psychiatry za żart, a potem twierdzili, że jestem normalny, tylko sobie wmawiam i szkodzę:) Pani Karyna, terapeutka z dziennego spytała się
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: po przeczytaniu tego już wiem dlaczego nikt nie zadaje się z chorymi psychicznie xD. Przyklei się taki do jednego tematu i wałkuje myśląc że tworzy coś wartościowego bo jest zdrowy (a nie jest), a tak naprawdę to #!$%@? jak potłuczony. Pomodlę się do bozi żebyś wyzdrowiał i spojrzał pewnego dnia na świat jak normalny człowiek xD.
  • Odpowiedz
@wysuszony: nie warto tracić jednak czasu na podludzi z neta xD edit: czy Ty czasem nie przyznajesz sobie prawa do osądzania zdrowia psychicznego innych ludzi mając ciężkie urojenia typu wiara w bozię i modlitwę?
  • Odpowiedz
@Budo: Bralam 11 miesiecy, ale najpierw Mozarin a pozniej Dulsevie. Odstawialam tak, ze przez miesiac bralam pol dawki i pozniej odstawiłam. W tym momencie mija juz 11 dzien od odstawienia i czuje sie juz dobrze :)
  • Odpowiedz