Wpis z mikrobloga

@Suria: jestem facetem nie maluje się ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez 20 pare lat nie miałem ich, dopiero niedawno się pojawiły do tego w rodzinie też nikt nie ma
  • Odpowiedz
@AspolecznaWSieci: czy może to mieć związek z duzą ilością leków przeciwbólowych? Bo miałem okres że łykałem je w sporych ilościach... wątroba podobno sie sama regeneruje
@Suria: faceta który chleje tyle co ja to ze świecą szukać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Slacky: i jak rozwiązałeś ten problem? Ja również mam sińce, mam już tak od dziecka, ale miałem chwile kiedy praktycznie nie były widoczne. Teraz właśnie zażywam leki i sińce są dość duże.
  • Odpowiedz
@specjaltohu: na razie nie rozwiązałem. U mnie one najprawdopodobniej wzięły się z powodu zażywania dużej ilości leków przeciwbólowych, bo własnie w tym okresie sie pojawiły, problem w tym że leki przestałem brać a one zostały. Wybiorę się z tym do lekarza ale dopiero w sierpniu.
  • Odpowiedz
@OktawianAugust: tak i powiedziała, że "nie są wcale takie widoczne". Dała skierowanie na morfologie, wyniki miałem dobre. W sumie od tego czasu bez zmian. Ostatnio kupiłem jakiś krem pod oczy, zobaczymy czy coś pomoże.
  • Odpowiedz