Wpis z mikrobloga

Kiedyś to człowiek mało spał rześki wstawał jak to sie dzieje nie wiem.


@hakeryk2: Ale to też prawda xD Z 5 lat temu bez większego problemu np. uczyłem się całą noc, szedłem o 10:00 na egzamin, po powrocie godzinka-dwie drzemki i byłem jak nowonarodzony. Ba, tak samo było w podstawówce, gimnazjum, liceum - nigdy nie kumałem rodziców, którzy się czepiali, że "będziesz jutro śpiący" xD Przecież wystarczyło się zdrzemnąć i już.
@maxPL: Ja jak słyszę że ktoś z moich "znajomych" nie ma czasu to kisne, szczególnie kiedy znam tę osobę i wiem czym się zajmuje (bo sama to rozpowiada). XD
@Silvervend a ja lubię i upał i mróz. Nie przeszkadza mi nawet 40 stopni o ile nie ma za dużej wilgotności. Idę wtedy na basen i #!$%@? salto z wieży do skoków. W ogóle lubię słońce głównie, nie tyle upał. Nie znoszę pochmurnej pogody, zwłaszcza jesienią i zimą jak nie ma śniegu i jest ciemno tak że trzeba w południe palić górne światło w pokoju.

Takie upały to może lipa jak trzeba
@maxPL: Kupa ludzi w ogóle nie dba o swój sen, o to co i kiedy jedzą, o to co piją, nie potrafią organizować sobie czasu, a potem wielki płacz, że są zmęczeni, bez sił i och ach jak mało czasu na wszystko. Gardzę takimi narzekaczami, bo zamiast to zmienić i zacząć zdrowo żyć, to wolą psioczyć i się użalać nad sobą jacy to oni zapracowani w jakiejś gówno robocie są.