Wpis z mikrobloga

czasem czytam wpisy mirków o tym jak to i szef gnębi i muszą pracować 9 godzin dziennie a czasem i 12. K---a kto w XXI w. pracuje 12 godzin w ciągu doby? A potem taki mirek znajduje jeszcze czas i energię na szkalowanie kobiet na mirko bo oczywiscie jest stulejem XDD

Ogarnijcie sie ludzie #bekazpodludzi #heheszki #przegryw #stulejacontent
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yamakto jakby nie płacili. J---c nadgodziny.

@PomidorovaLova pracuje 35 godz tygodniowo (pełen etat, po prostu taka branża) , po 7 godz dziennie i mam plan wyjechać z tego Jeszcze 7 godz i mieć do minimum 3 dniowy weekend. Zbiedniec nie zbiednieje, na życie i tak mi wystarczy. (Oczywiście moja panna wyslalaby mnie do roboty jeszcze w weekendy, ale całe szczęście nie ona tu decyduje).
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova pracuje czasami po 12h, nadgodziny płacone 2x plus czasami jakiś dodatek wpadnie. Po za tym zawsze znajdzie się czas na siłownię, spacer itp. Nie każdy jest Januszem, który po 8h katorżniczej pracy jedynie siedzi przed telewizorem z piwem w ręku. Szanuj Mirków, którzy mają i na szkalowanie czas, nie każdemu by się chciało xD
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Ja pracuje normlanie po 12 zmianowo i to jest najlepsze co jest!
Pół miesiąca tylko w pracy a nie 5 dni w tygodniu po 8 to dopiero męka jest!
Najlepsze są nadgodziny w niedziele na noc bo za 1 taką służbę 300zł wpadnie :D
I wtedy zamiast 2100 jest 2400 :>
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: 1) jak sie jest tym szefem to mozna pracowac i 14 godzin. 2) ze stulejami to jest inna padaka - one (bo to rodzaj nijaki) uwazaja ze maja uwaga k43#$#$@ fajne charaktery (osobowości). To jest nawet smieszniejsze od ich agresywnych stulejek.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova Panowie i Panie to damski troll, karynka, która uważa że to nie facet rucha kobietę tylko odwrotnie (przez co wywołała gównoburze). Teraz znowu próbuje czepiajac się o ilość godzin i pokazując tym samym swoją niewiedze.
Po twoich wpisach mogę jedno napisać.. To szorowanie kibli w szikagło jest adekwatne do twojego poziomu wiedzy XD
  • Odpowiedz