Wpis z mikrobloga

czasem czytam wpisy mirków o tym jak to i szef gnębi i muszą pracować 9 godzin dziennie a czasem i 12. K---a kto w XXI w. pracuje 12 godzin w ciągu doby? A potem taki mirek znajduje jeszcze czas i energię na szkalowanie kobiet na mirko bo oczywiscie jest stulejem XDD

Ogarnijcie sie ludzie #bekazpodludzi #heheszki #przegryw #stulejacontent
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PomidorovaLova Jeżeli masz jakieś pytania do osób moczących ręce w sedesach to popros mame by zrobiła tu AMA


I ty, amebo, masz czelność wytykać komukolwiek "szkalowanie kobiet"? Ręce mi opadły.
  • Odpowiedz
K---a kto w XXI w. pracuje 12 godzin w ciągu doby?


@PomidorovaLova: Samozatrudnieni i tacy, którym praca sprawia frajdę. Mi czasami zdarza się zostać w pracy dłużej żeby zrobić coś co mnie ciekawi. Nie musiałbym bo mam zadaniowy tryb ale zostaje dla własnego funu? I co teraz?
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Mozna pracowac tak ale np. 4 dni w tygodniu jak mialem ostatnio.
Btw - pomiedzy dniami pracujacymi potrafilem znalezc czas na grille czy wycieczke do miasta 100km dalej na blanta i piwko. No ale jak nie mam 50 lat ;)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Ja pracuje i bardzo sobie chwalę. Dzięki temu przez całe wakacje zarobię tyle hajsu, że potem jestem w stanie utrzymać się na studiach
Edit: Znaczy pracowałem do niedawna, bo aktualnie robię co innego ale wpadam 1-2 razy w tygodniu do starej roboty na takie jednodniowe fuchy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PomidorovaLova: ale ty żałosna jesteś w tym swoim pokazywaniu wielkości Karyny
Przemysł ciężki, energetyka, służby - często i gęsto pracuje się po 12h, ale dzięki temu wiele osób pracuje 3 dni w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz