Wpis z mikrobloga

Magiczna bariera 10k euro miesięcznie przekroczona. A to dopiero początek (nawet nie wiecie jak wysoko jest sufit). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka lat bardzo ciężkiej pracy po kilkanaście godzin dziennie, ciągłego uczenia i dokształcania się, rezygnacji z ogromnej masy przyjemności dnia codziennego, przyniósł oczekiwane efekty. Teraz mam czas, żeby trochę zwolnić. :)

Dla zainteresowanych wrzucam wycinek z mojego cv (proste, bo na razie nie zamierzam zmieniać pracy), a chętni mogą zadawać pytania.

#chwalesie #wygryw #praca #pracbaza #korpo #korposwiat
Ignacy_Loyola - Magiczna bariera 10k euro miesięcznie przekroczona. A to dopiero pocz...

źródło: comment_lYStWkIVnmMpRIZFQwKJukinPgJ2mBnZ.jpg

Pobierz
  • 205
@Ignacy_Loyola: Mnie zainteresowało skąd to w Tobie się wzięło. Pracować tyle ile Ty pracowałeś to niewiele osób tak potrafi.
Czy miałeś jakąś osobę "sukcesu' w swoim otoczeniu mającą wpływ na Ciebie w tym kierunku?
Czy pochodzisz z rodziny bidnej, ubogiej, zamożnej czy bogatej? (bez mądrości i pieniędzy, bez pieniędzy, bez większej mądrości z pieniędzmi, z obiema tymi cechami)?
Od jakiego wieku swojego życia wiedziałeś żeby wkładać do tego koszyka?
Czy jako
@Ignacy_Loyola: Skoro pracujesz w niemczech to nie powinno byc problemu (taka mala weryfikacja). Przetlumacz na niemiecki : Wiele szczegolnych zagadnien związanych z ekonomią na poziomie pojedyńczego przedsiębiorstwa powinno być rozpatrywane w oparciu o bilans zysków i strat a także w wypadku firm produkcyjnych z uwzględnioną amortyzacją maszyn :D Potem sprawdze haha :D
Niestety ale to BAIT.
Tydzień temu koleś pisał, że wziął w leasing Alfę Giulię z ratą ponad 1/3 wypłaty - czyli zarabiał około 7 tysięcy ZŁOTYCH. Tydzień później zarabia już 45000zł, no kurva niezły awans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Planuję zakup takiej Alfy i dlatego jego nick mi zapadł w pamięć.

Swoją drogą @Ignacy_Loyola nie szkoda ci czasu na takie głupie zabawy?
@Ignacy_Loyola: Przyznam szczerze że na senior investment risk manager spodziewałbym się więcej(chyba za dużo Wilka Z Wallstreet), przyjmując że pracujesz za granicą, bo jeśli to w Polsce no to imponujące. Jeśli zaś zagranica, to w polszy wybitny senior developer może połowę tego przytulić, podkreślam, wybitny. Jeśli takie miałeś cele i je osiągnąłeś no to szacunek, ja podzielam to co przedmówcy mówili, pracuje się po to aby żyć, nie żyje się po