Wpis z mikrobloga

Magiczna bariera 10k euro miesięcznie przekroczona. A to dopiero początek (nawet nie wiecie jak wysoko jest sufit). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka lat bardzo ciężkiej pracy po kilkanaście godzin dziennie, ciągłego uczenia i dokształcania się, rezygnacji z ogromnej masy przyjemności dnia codziennego, przyniósł oczekiwane efekty. Teraz mam czas, żeby trochę zwolnić. :)

Dla zainteresowanych wrzucam wycinek z mojego cv (proste, bo na razie nie zamierzam zmieniać pracy), a chętni mogą zadawać pytania.

#chwalesie #wygryw #praca #pracbaza #korpo #korposwiat
Pobierz Ignacy_Loyola - Magiczna bariera 10k euro miesięcznie przekroczona. A to dopiero pocz...
źródło: comment_lYStWkIVnmMpRIZFQwKJukinPgJ2mBnZ.jpg
  • 205
@Ignacy_Loyola
Gratki.
1. Jak łączyłeś bardzo wymagające studia na UW i SGH z wymagającą pracą? Czy byłeś dobrym studentem?
2. Kiedy zdecydowałeś o takim wyborze kariery?
3. Jak postrzega cię rodzina i znajomi?
@HHHHHH: Jedyne MBA, które mają znaczenie na poważnych stanowiskach, to amerykańskie + z europejskich Insead i może LBS. MBA na uczelniach typu Koźmiński to kpina i wrażenie może to robić co najwyżej na kimś pracującym w jakimś SSC/BPO xD
2. Czym się konkretnie zajmujesz?


@pawel-niczyporek: Musiałbym o tym pisać przez kilka godzin, a niezbyt mi się chce. Może kiedyś zrobię o tym wpis.

3. Czy lubisz swoją pracę?


@pawel-niczyporek: Lubię.

4. Czy jest dla Ciebie ciekawa, czy tylko jest środkiem do zarabiania hajsu?


@pawel-niczyporek: To i to.

5. Czy atmosfera w pracy Ci odpowiada? Są jakieś serdeczniejsze kontakty, czy tylko wyścig szczurów?


@pawel-niczyporek: Serdeczne są, ale raczej
Akurat Koźmin na najlepsze MBA w Polsce (i z roku na rok coraz wyżej w rankingach Europejskich), dyplom daje dużo nie tylko w Big4, ale w top trójce konsultingowej w Polsce.


@Chuczek: Niby co daje w top trójce konsultingowej? Mam dużo znajomych we wszystkich trzech firmach, nikt nie rozważał nigdy MBA w Polsce. Niektórzy nawet Insead postrzegają jako średni wybór (w porównaniu do dwuletnich programów amerykańskich).

Chyba że masz na myśli