Wpis z mikrobloga

jest cos takiego jak butelka no #!$%@? mac kazdemu baranowi mam pisac oddzielnie odpowiedz?


@Canova: Butelka? xD Widać #!$%@?, że kontakt z dziećmi to ty miałeś ostatnio jak przechodziłeś obok przedszkola...
  • Odpowiedz
@trejn: ogólnie jest coś w tym widoku co budzi we mnie obrzydzenie i chociaż wiem, że to naturalne(i lepsze niż krowie mleko) ale i tak mam reakcję jaką mam. Zresztą podobną na ciążowe brzuchy, szczególnie gołe.
I mogę zrozumieć, że czasem nie ma wyboru za bardzo, ale i w parku można się jakoś obrócić tyłem do przechodzących, a w niektórych miejscach spróbować trochę okryć i poszukać miejsca z boku
  • Odpowiedz
@trejn: Karmiące matki to jest nic w porównaniu do "srających swoimi dzieciakami gdzie się da" matkami. U mnie na osiedlu przechodząc obok placu zabaw często można uświadczyć cudownej scenki gdy matka wypróżnia swoje dziecko na trawnik, okazując jego przyrodzenie i obsraną dupę dosłownie wszystkim dookoła. I co najlepsze - wcale potem tego nie sprzątają, ot normalne, że gówniarz sra na trawniku. Ale spróbuj psa tam wysrać, to zaraz będą z
  • Odpowiedz
@Royal_Email Łeee nic dziwnego, że jesteś taka cyniczna i #!$%@?. Podczas tradycyjnego karmienia wydziela się oksytocyna.

Protip.
Możesz nadrabiać orgazmami, wtedy też masz jej wyrzut.
  • Odpowiedz
Stulejarze, cieszą się ze widzą cycki
Dziecko, cieszy się bo nie jest głodne
a Zmywarka, cieszy się bo ma atencje
Sytuacja Win/Win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@laptop_marki_samsung: największym dzbanem jesteś Ty. Co z tego że jest XXI wiek? To dzieci już nie muszą JEŚĆ? Odróżnisz czynność jedzenia od mastrubacji? Tobie nie zdarza się jeść publicznie?
Ogarnij się

I właśnie po to są takie akcje żeby nauczyć takich dzbanów że karmić piersią można wszędzie
  • Odpowiedz
@laptop_marki_samsung: Jak już wyjdziesz do tej restauracji to wyślij fotkę tych wszystkich matek, które tam się zlatują pokazywać wam laktacyjne piersi, bo widzę, że tu każdy ma taki problem jak wybiera się zjeść na mieście XD

Ciekawostka: biust po około 6-12 tygodniach laktacji przestaje być nabrzmiały i wygląda zupełnie normalnie, więc te żylaste i spuchnięte cycki to w większości jakiś wymysł waszej wyobraźni.

Dzbany to ci zawzięci przeciwnicy karmienia publicznie,
  • Odpowiedz
@laptop_marki_samsung: Pisałam wcześniej (widać śledzisz wypowiedzi bardzo pilnie), że karmię używając specjalnego fartucha, jeśli się zdarzy publicznie.

I jeszcze wytłumacz mi, dlaczego to twoja racja jest słuszna? Mogę powiedzieć ci to samo. Jeśli kogoś będzie brzydzić twoja morda, to też masz ją obowiązkowo zakrywać, bo jakieś anonimy sobie tego życzą?
  • Odpowiedz