Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa jest mega ważna :D Piszę z AMW, bo chociaż mój #niebieskipasek nie ma tu konta, ale zna moją nazwe i czasami podgląda co za pierdoły piszę. A teraz nie może!

Ma 26 urodziny za dwa tygodnie. Mieszkamy razem parę miesięcy, jesteśmy razem od roku. Nie wiem co mu kupić ( ͡ ͜ʖ ͡) Wstępnie planowałam konkretny zegarek, ale jak chciałam go właśnie zamówić, to się okazało, że już ich nie ma. Standard :D

On jest lekkim nerdem. Uwielbia książki fantasy i sci-fi, ale ma ich w mieszkaniu pełno i nawet nie wiem jaką miałabym kupić. Lubi komiksy, szczególnie stare. Ale też nigdy nie mówił jaki konkretnie by chciał kupić, jakiego mu brakuje. A nie chcę kupić książkę fantasy 'byle jaką', bo wiem, że ma autorów, których nienawidzi. A ja jakoś nigdy nie rejestrowałam aż tak szczegółowo, żeby teraz wiedzieć jaką dokładnie książke/komiks by chciał, bo nic szczególnego nie mówił.
Lubi grać w gry, ciągle naparza w lola i chce mnie uczyć grać, ale tu też nie będę się wygłupiać kupując mu jakąś inną gre.

Myślałam o planszówkach. Bo mówił nie raz, że bardzo chciałby kupować ich jak najwięcej i powoli odkąd razem mieszkamy powoli gromadzimy jakąś kolekcje. Ja trochę też się wkręciłam w nie dzięki niemu. On lubi takie typowo strategiczne. Myślałam o Wiedźminie, ale wiem, że nie raz w nią grał, więc to takie kupienie żeby kupić. Widziałam też planszówkę z Gry o tron, ale to też takie kupienie na siłę. Może znacie jakąś fajną planszówkę/karciankę w tych klimatach?
Znalazłam fajną - Valhalla, ale dopiero premiera na jesień :/ Co do ilości osób grających - no najlepiej, żeby można był pograć we dwóch, ale planujemy zapraszać znajomych jak zbierzemy jakąś fajną kolekcje planszówek. Więc jakakolwiek propozycja będzie rozpatrzona!

Myślałam też o plakatach, figurkach. Coś typowo pierdołowatego do mieszkania. On uwielbia Star Warsy, ale każdy na prezent kupuje mu coś z SW więc nie chcę kolejny raz kupić coś xD Poza tym uwielbia Wiedźmina, twórczość Pratchetta (ma jego książek pierdyliard), Grę o Tron, Wikingów i wszystkie inne tego typu filmy/książki.

Myślałam o koszulkach z othertees i być może jakąś koszulkę zamówię, jak pojawi się jakaś fajna. Ale to dalej za mało. Lubi takie koszulki z dziwnymi rzeczami. Jeśli macie podobne stronki z fajnymi, śmiesznymi koszulkami to podrzucajcie.

Perfumy? Dostał od rodziców na święta, używa sporadycznie, bo nie lubi za bardzo się psikać i tu też nie będe kombinować, bo kupię i będzie na szafce stać.

Pracuje w zwykłej pracy, gdzie odbębni 8h, wraca i chce zapomnieć do końca dnia o pracy. Lubi spędzać czas ze mną robiąc nic. Czyli zobaczyć serial, pograć w gre, przejść się na spacer, poczytać książke, spotkać się ze znajomymi. Więc niby wydaje się, że łatwy wybór prezentu, ale chciałabym co fajnego mu znaleźć.
Są tu jacyś nerdzi? :D Chętnie poczytam o planszówkach/karciankach, jakiś nerdowskich rzeczach do mieszkania (plakaty, figurki). Myślałam też o jakimś zegarku na rękę.
Przydaj mi się jakakolwiek rada co kupić osobie, która lub świat fantasy, planszówek i komiksów. Bardzo dziękuję za jakiekolwiek propozycje :D

#zwiazki #grybezpradu #niebieskiepaski #nerd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 40
OP: @nowywinternetach: no właśnie póki co najbardziej wydaje mi się, że byłby zadowolony z planszówki. bo odkąd razem mieszkamy to chodzi i jęczy, że chciałby powiększać kolekcję i zapraszać znajomych na posiadówki. a co do książek/komiksów/innych rzeczy to nic szczególnego nie mówił, że chciałby coś mieć. próbowałam podpytać to mówił, że na urodziny nie chce nic, bo mamy inne wydatki (wakacje, brakujące rzeczy do mieszkania). W Gwenta właśnie ciągle gra,
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz co, powiem Ci tak. Weź z nim pogadaj. Bo strzelać prezentami ile lat można? A można się dogadać. Nie trzeba robić niespodzianek. Czasem warto pamiętać i już. Coś własnoręcznego.

Jak gra w gry to mogę dla niego polecić Darkest Dungeon lub Hand of Fate. Ostatnio wyszedł dodatek do DD. Ale razem nie pogracie niestety. Jedynie gdy lubi myśleć to sie ucieszy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie kupuj Wiedźmina bo to słaba gra (choć ja lubię). Pierwsza gra , która przyszła mi do głowy to Scythe. Gra o tron wymaga większej ekipy do grania no i nie jest to gra dla par ( ͡º ͜ʖ͡º) Lords of Hellas jest ładne i dobre oraz dostępne w sklepach. Cyklady można czasami jeszcze dorwać. SW Rebelion albo jakiś Descent. Terraforamcja Marsa, Tzolkin. Każda z
OP: @nowywinternetach: rozmawiałam z nim nie raz o tym i nie raz podpytywałam. Nawet parę dni temu powiedziałam w prost, że mam problem, bo nie chce kupić coś co będzie leżeć, z czego nie będziesz zadowolony. Powiedział, że mam nic nie kupować, bo mamy inne wydatki. A jak już bardzo coś chcę kupić to podkładkę pod myszkę bo mu się rozwaliła i żebym spędziła z nim cały dzień xD I
@KubIT: imho Small World jest słaby jak już się pozna więcej gier planszowych.
@uprzejmystefan: Na podstawie Pratcheta najlepsze jest Świat Dysku: Ankh-Morpork, ale są tylko używane i kosztują 400zł+. Sekkary to ponoć straszny paździeż.

@AnonimoweMirkoWyznania: Z drobnych planszówek które mogą mu się spodobać: Waleczne Piksele - ale tylko na 2 osoby, za to w klimacie gier komputerowych. Dużo stricte fantaziakowych/sajfajowych gier jest przeważnie bardzo rozbudowana.