Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa jest mega ważna :D Piszę z AMW, bo chociaż mój #niebieskipasek nie ma tu konta, ale zna moją nazwe i czasami podgląda co za pierdoły piszę. A teraz nie może!

Ma 26 urodziny za dwa tygodnie. Mieszkamy razem parę miesięcy, jesteśmy razem od roku. Nie wiem co mu kupić ( ͡ ͜ʖ ͡) Wstępnie planowałam konkretny zegarek, ale jak chciałam go właśnie zamówić, to się okazało, że już ich nie ma. Standard :D

On jest lekkim nerdem. Uwielbia książki fantasy i sci-fi, ale ma ich w mieszkaniu pełno i nawet nie wiem jaką miałabym kupić. Lubi komiksy, szczególnie stare. Ale też nigdy nie mówił jaki konkretnie by chciał kupić, jakiego mu brakuje. A nie chcę kupić książkę fantasy 'byle jaką', bo wiem, że ma autorów, których nienawidzi. A ja jakoś nigdy nie rejestrowałam aż tak szczegółowo, żeby teraz wiedzieć jaką dokładnie książke/komiks by chciał, bo nic szczególnego nie mówił.
Lubi grać w gry, ciągle naparza w lola i chce mnie uczyć grać, ale tu też nie będę się wygłupiać kupując mu jakąś inną gre.

Myślałam o planszówkach. Bo mówił nie raz, że bardzo chciałby kupować ich jak najwięcej i powoli odkąd razem mieszkamy powoli gromadzimy jakąś kolekcje. Ja trochę też się wkręciłam w nie dzięki niemu. On lubi takie typowo strategiczne. Myślałam o Wiedźminie, ale wiem, że nie raz w nią grał, więc to takie kupienie żeby kupić. Widziałam też planszówkę z Gry o tron, ale to też takie kupienie na siłę. Może znacie jakąś fajną planszówkę/karciankę w tych klimatach?
Znalazłam fajną - Valhalla, ale dopiero premiera na jesień :/ Co do ilości osób grających - no najlepiej, żeby można był pograć we dwóch, ale planujemy zapraszać znajomych jak zbierzemy jakąś fajną kolekcje planszówek. Więc jakakolwiek propozycja będzie rozpatrzona!

Myślałam też o plakatach, figurkach. Coś typowo pierdołowatego do mieszkania. On uwielbia Star Warsy, ale każdy na prezent kupuje mu coś z SW więc nie chcę kolejny raz kupić coś xD Poza tym uwielbia Wiedźmina, twórczość Pratchetta (ma jego książek pierdyliard), Grę o Tron, Wikingów i wszystkie inne tego typu filmy/książki.

Myślałam o koszulkach z othertees i być może jakąś koszulkę zamówię, jak pojawi się jakaś fajna. Ale to dalej za mało. Lubi takie koszulki z dziwnymi rzeczami. Jeśli macie podobne stronki z fajnymi, śmiesznymi koszulkami to podrzucajcie.

Perfumy? Dostał od rodziców na święta, używa sporadycznie, bo nie lubi za bardzo się psikać i tu też nie będe kombinować, bo kupię i będzie na szafce stać.

Pracuje w zwykłej pracy, gdzie odbębni 8h, wraca i chce zapomnieć do końca dnia o pracy. Lubi spędzać czas ze mną robiąc nic. Czyli zobaczyć serial, pograć w gre, przejść się na spacer, poczytać książke, spotkać się ze znajomymi. Więc niby wydaje się, że łatwy wybór prezentu, ale chciałabym co fajnego mu znaleźć.
Są tu jacyś nerdzi? :D Chętnie poczytam o planszówkach/karciankach, jakiś nerdowskich rzeczach do mieszkania (plakaty, figurki). Myślałam też o jakimś zegarku na rękę.
Przydaj mi się jakakolwiek rada co kupić osobie, która lub świat fantasy, planszówek i komiksów. Bardzo dziękuję za jakiekolwiek propozycje :D

#zwiazki #grybezpradu #niebieskiepaski #nerd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 40
  • Odpowiedz
OP: @KubIT: planuję się zamknąć do 200zł max wiem, że nie byłby zadowolony wiedząc, że wydałam na niego więcej, bo planujemy wakacje, musimy kupić pare rzeczy do wspólnego mieszkania, więc hurr durzył by gdyby wiedział, że wydałam więcej

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
OP: @nowywinternetach: no właśnie póki co najbardziej wydaje mi się, że byłby zadowolony z planszówki. bo odkąd razem mieszkamy to chodzi i jęczy, że chciałby powiększać kolekcję i zapraszać znajomych na posiadówki. a co do książek/komiksów/innych rzeczy to nic szczególnego nie mówił, że chciałby coś mieć. próbowałam podpytać to mówił, że na urodziny nie chce nic, bo mamy inne wydatki (wakacje, brakujące rzeczy do mieszkania). W Gwenta właśnie ciągle gra,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz co, powiem Ci tak. Weź z nim pogadaj. Bo strzelać prezentami ile lat można? A można się dogadać. Nie trzeba robić niespodzianek. Czasem warto pamiętać i już. Coś własnoręcznego.

Jak gra w gry to mogę dla niego polecić Darkest Dungeon lub Hand of Fate. Ostatnio wyszedł dodatek do DD. Ale razem nie pogracie niestety. Jedynie gdy lubi myśleć to sie ucieszy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie kupuj Wiedźmina bo to słaba gra (choć ja lubię). Pierwsza gra , która przyszła mi do głowy to Scythe. Gra o tron wymaga większej ekipy do grania no i nie jest to gra dla par ( ͡º ͜ʖ͡º) Lords of Hellas jest ładne i dobre oraz dostępne w sklepach. Cyklady można czasami jeszcze dorwać. SW Rebelion albo jakiś Descent. Terraforamcja Marsa, Tzolkin. Każda z
  • Odpowiedz
OP: @nowywinternetach: rozmawiałam z nim nie raz o tym i nie raz podpytywałam. Nawet parę dni temu powiedziałam w prost, że mam problem, bo nie chce kupić coś co będzie leżeć, z czego nie będziesz zadowolony. Powiedział, że mam nic nie kupować, bo mamy inne wydatki. A jak już bardzo coś chcę kupić to podkładkę pod myszkę bo mu się rozwaliła i żebym spędziła z nim cały dzień xD I
  • Odpowiedz
@KubIT: imho Small World jest słaby jak już się pozna więcej gier planszowych.
@uprzejmystefan: Na podstawie Pratcheta najlepsze jest Świat Dysku: Ankh-Morpork, ale są tylko używane i kosztują 400zł+. Sekkary to ponoć straszny paździeż.

@AnonimoweMirkoWyznania: Z drobnych planszówek które mogą mu się spodobać: Waleczne Piksele - ale tylko na 2 osoby, za to w klimacie gier komputerowych. Dużo stricte fantaziakowych/sajfajowych gier jest przeważnie bardzo rozbudowana.
  • Odpowiedz