Wpis z mikrobloga

@ZbednyNick przede wszystkim duze pompowane kola i latwo musi sie skladac. Patrz tez na dlugosc gondoli. Wazne czy torbe do wozka masz w zestawie i latwosc wkladania gratow pod wozek. Najlepiej dokup adaptery do fotelika samochodowego. Na tyle pamietam jak kupowalem.
  • Odpowiedz
@ZbednyNick: Używany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma sensu pchać kupy kasy w wózek, który poużywasz 5-6 miesięcy.
A tak to kupisz używany w dobrym stanie za X zł i sprzedasz potem używany w dobrym stanie za X zł.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja wyszukiwałam 3w1 na olx i za 4 stówy zgarnęłam przyzwoity zestawik jakiejś polskiej małej firmy, nie ma co przekombinowywać
  • Odpowiedz
Panie, ale to 3 koła na allegro stoi, myślę, że max 1.5-2tys jestem w stanie wydać.


@ZbednyNick: jesli nie chcecie kupowac wielofunkcyjnego, to moim zdaniem nie ma co szalec z kwota na gondole - lepiej pozniej zainwestowac w porzadna spacerowke.

Ja modelu Ci nie polece zadnego jakos specjalnie, bo my mamy od mojego brata wozek, ktory przed naszym przezyl juz czworke niemowlakow, ale procz tego, o czym pisal @jestemtunew, polece
  • Odpowiedz
@ZbednyNick: Ja kupowałam gondole i spacerówke w jednym. Wozimy się już rok i bardzo sobie chwalę mój wózek. Mam Tako moonlight. Kosztował 1400 zł. Jedyny minus to słaba torba pod wózkiem.

Adaptery do fotelika mam i fajnie je mieć, ale faktycznie to rozwiązanie tylko na chwilę.
  • Odpowiedz
  • 3
@ZbednyNick mam Tako Moonlight jak @CudMalina. Kupiony używany za jakieś ~600zl, więc jeśli zależy ci na cenie, to polecam polować na Olx albo Allegro. Sprawuje się całkiem nieźle; u nas torba na dole jest nieruszona, za to torba na rzeczy się szybko poprula. Koła pompowane, amortyzatory dają radę, gondola spora, spacerówka duuuza i ma kilka poziomów regulacji aż do całkiem płaskiego-super jak dziecko zaśnie. Rączka regulowana (to ważne jak jeden z
  • Odpowiedz
@ZbednyNick: Ja mam i polecam (gondola + spacerówka) X-lander X-move. Testowany na leśnych szlakach, na plaży i w śniegu. Sunie po każdym terenie jak czołg. Najlepiej zobaczyć prezentację producenta na Youtube.
  • Odpowiedz
  • 0
@jestemtunew
@BAM_BUS
@sorhu
@Baczke
@agaja
@ZjadamChmury
@CudMalina
@erln
@konto_do_rozdajo Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Po przestudiowaniu za i przeciw oraz info na forach doszedłem do wniosku,Ze jednak będzie to 2 w 1. Gondole dostaniemy używana a ona i tak krótko jest potrzebna.
Co polecacie w takim razie?
Interesuje mnie : duże pompowane koła (jak w xlander xmove), kosz pod wózek ew torba, składany i lekki (max 7-8kg), regulowana rączka. Myślę, że to najważniejsze
  • Odpowiedz
  • 0
@ZbednyNick kurcze w takiej wadze to chyba będzie ciężko coś znaleźć :( w standardowych 2w1z porządnymi kołami sama rama tyle waży. A pisałeś że dostaniecie gondolę, czyli w sumie szukasz 2w1 czy raczej samej porządnej spacerówki? ;)
  • Odpowiedz
@ZbednyNick: Uuu w tej wadze ciężko... Ja po prostu zrobiłam tak, że kupiłam nową spacerówkę X-move, do niej dokupiłam tanio używaną gondolę na olx. Potem jak dziecko skończyło 6m, to dokupiłam jeszcze EasyGo Minima (6kg, składanie jedną ręką, możliwość noszenia na ramieniu) i jak muszę gdzieś szybko wyskoczyć sama, to biorę ten mikro wózeczek, a na grubsze spacery w trudniejszy teren bierzemy X-landera.
  • Odpowiedz
@ZbednyNick: Zasadniczo sprawdza się tu powiedzenie, że jeśli coś jest do wszystkiego, to zwykle jest do niczego... W moim otoczeniu większość osób z dziećmi zdecydowało się na jednak na parę: porządny wózek czołg + miejski mały wózeczek.
  • Odpowiedz
  • 0
@konto_do_rozdajo W sumie, ma to sens. Jednak myślę, że jeden wózek wystarczy. Poza tym, dużo wydatków się szykuje, także tego...
Myślę nad valco baby. Zobaczymy...
A jak z wymianą kółek? Mają standardowe wejścia i można dopasować z innego modelu czy raczej każdy producent pod siebie robi?
  • Odpowiedz
@ZbednyNick: jesli decydujecie sie na wielofunkcyjny, to popatrz na stronę http://karex.net.pl/ - my z tej firmy mamy wozek, o ktorym pisalam.
Widze, ze maja duzo roznych modeli, a ceny calkiem spoko. Jak wspominalam, poza tym, ze nieco sie ten wozek juz wiekowo przy 5 dziecku zuzyl, to ogolnie ma duzo fajnych funkcji :)
  • Odpowiedz