Wpis z mikrobloga

@el_hombre De Mello omijaj szerokim łukiem. To new-age'owe #!$%@? a nie sensowne rady.
Znajdź sobie coś, w czym będziesz dobry. Np. zrób patent żeglarski, bądź w tym dobry i zabierz znajomych na łódkę. W naturalny sposób wejdziesz w rolę lidera i ten schemat zachowania sam Ci się zapisze pod deklem. Dla mojego charakteru duże zmiany wprowadziło ojcostwo. Inżynieria wsteczna, którą próbuję na sobie przeprowadzić żeby zrozumieć, co się stało, podpowiada mi, że
@el_hombre w sumie to nie miałem nigdy większego problemu z pewnością siebie ale książka która mnie podbudowala jescze bardziej i przy tym jest genialną , ciekawą historią to
Jacek Dukaj - Inne Pieśni
Jakie polecacie książki/poradniki, dla osób chcących poprawić pewność siebie, podnieść samoocenę?


#ksiazki trochę #przegryw #tfwnogf #pewnoscsiebie

@el_hombre: z tego co napisałeś to szukasz książki motywacyjnej, a te najlepiej działają jeśli jesteś bezmozgiem i bezkrytycznie przyjmujesz wszystko co w nich pisze. To nie będzie tak że jak przeczytasz kilka książek to staniesz się nagle otwarty na ludzi. To jest jak z wiarą ludzi w artykuły z wp które twierdzą ze od jedzenia
@el_hombre: moje rady dla ciebie:
Wal konia, masuj drąga i ruchaj gumowe lale, kradnij krokodyle, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, #!$%@? długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują
@el_hombre Ja swego czasu (z 5lat temu) szukałem czegoś do poprawienia relacji damsko męskich i trafiłem na książkę Facet z Jajami (Tomasz Marzec) Mi pomogło to podbudować pewność siebie, możesz też spróbować. Całkiem lekka i konkretna :) fajnie się czyta mając książkę w ręku ale chodzą dobre skany na gryzoniu :)