Wpis z mikrobloga

Pytanie. Czy chcecie jutro mała analizę i porównanie badań (dosłownie wszystkiego z okresu 2 lat), które miałem na

50 % BF
15-18 % BF
22-25 % BF
9-10 % BF

Chciałbym udowodnić, że nawet z głową, wiedzą i na wysokich kaloriach ten "sport" nie do końca jest zdrowy dla naturali schodzących poniżej set-pointu. A co dopiero, gdy ktoś to robi bez głowy na dietach 1000 kcal (σ ͜ʖσ) i z aktywnością wykraczającą poza jego dotychczasowe możliwości.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 84
  • Odpowiedz
@davvidofff: Oficjalnie nie dałem. Ale łap. Ogólnie fotograf mi #!$%@?ł sesje i mam na pamiątkę tylko zdjęcia robione po drodze z komórki. (,). Co planuje

- Ad Libitum bez liczenia kalorii 2-3 lata
- Rozwój siłowy i start w zawodach trójbojowych w 2020 roku
- Może za 3-4 lata zredukuje, aby pokazać jak wygląda człowiek po 5-6 latach treningów naturalnie pod trójbój w ramach jakiejś akcji na
Kasahara - @davvidofff: Oficjalnie nie dałem. Ale łap. Ogólnie fotograf mi #!$%@?ł se...

źródło: comment_QlCB1yKZ4cB60ckkTbHkl0LodGTeCxT1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wiera87: Aktualnie w moim życiu sylwetka musiała zejść na dalszy plan, tylko chciałem dołączyć do dyskusji, bo nie jedna redukcje mam za sobą (w sumie to dwie). I serio, nie ma u mnie szans przy 2500 kcal notować jakichkolwiek rezultatów. Przy 2000 kcal i 7 treningach w tygodniu (4 x siłowy, 3 x hit) coś ruszało. Dlatego tez razi mnie taka bezgraniczna pewność, ze można spoko redukować i fajnie sobie pojeść.
  • Odpowiedz
@pokey:

Powiem tak, ja na tych 3000 kcal robiłem
- Codziennie trening siłowy
- Codziennie HIIT - 15 minut
- Codziennie cardio 2x 1 h
- Codziennie długi spacer

;) da się tylko aktywność którą musiałem wygenerować była wręcz chora - czyli 4-5 h ruchu codziennie najmniej. Jak ktoś jest niższy i ma mniej masy mięsniowej to jeszcze gorzej Im większy staż i więcej masy tym łatwiej.
  • Odpowiedz
@Kasahara: oczywiście ze wszystkim się zgadzam. Jedyne co chciałem przekazać to to, ze redukcja na względnie wysokich kcal to nie taka prosta i oczywista sprawa.
  • Odpowiedz
@Kasahara: a jak Ci pisałem miesiąc temu żebyś wszedł na bombe bo można sobie krzywdę zrobić to myślałeś, że to tak dla żartów pisałem? (°°
  • Odpowiedz
@SaLi0PK:

Ostatnie 6 tygodni 25 000 kroków / dzień średnio gdzie nie jest ujęte w tym jedna cardio. 2x 1 h cardio z tętnem max 120 robiłem czyli tempo spacerowe + codziennie HIIT i trening siłowy codziennie przez ostatnie 6 tygodni redukcji.
  • Odpowiedz
@Kasahara czy ja dobrze rozumiem Powiem tak, ja na tych 3000 kcal robiłem
- Codziennie trening siłowy
- Codziennie HIIT - 15 minut
- Codziennie cardio 2x 1 h - 25 k kroków.
- Codziennie długi spacer

Jakie makro?
I się dziwisz że ci wyniki nawalily? Jeszcze pory do 1650kc schodziłes?
  • Odpowiedz
@SaLi0PK:

250 B / 30-50 T / 400 Ww

Na 1650 kcal nie miałem jakiejkolwiek aktywności cardio i innej niż trening siłowy.

I się dziwisz że ci wyniki nawalily?


A kto napisał, że się dziwię? Przecież TO OCZYWISTE.
  • Odpowiedz
@151346136: nah nie robiłem, bo fakt za droga, ale odczuwalnie mogę opisać bez papieru, akurat leptyna mi o wiele mniej siadła po redukcji niż rok temu, tak szczerze po 2-3 dniach żarcia nie mam jakichkolwiek problemów z trzymaniem diety. Zero BED, zero podjadania czy wilczego głodu.
  • Odpowiedz
@Kasahara ja właśnie po wynikach jestem i jest spoko
Co teraz wcześniej
Test 450 650
E2 30 40
Tarczyca o dziwo bez zmian, robiłem tsh i ft3. Lipidy poszly w dol, nie wiem czemu. Ldl w górę hdl w dol. Mocno
  • Odpowiedz