Wpis z mikrobloga

Pytanie. Czy chcecie jutro mała analizę i porównanie badań (dosłownie wszystkiego z okresu 2 lat), które miałem na

50 % BF
15-18 % BF
22-25 % BF
9-10 % BF

Chciałbym udowodnić, że nawet z głową, wiedzą i na wysokich kaloriach ten "sport" nie do końca jest zdrowy dla naturali schodzących poniżej set-pointu. A co dopiero, gdy ktoś to robi bez głowy na dietach 1000 kcal (σ ͜ʖσ) i z aktywnością wykraczającą poza jego dotychczasowe możliwości.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 84
@Kasahara:

1.Nie jest zdrowy w jakim sensie? Hormonalnym?
2. 10% to według mnie całkiem ok jeszcze poziom, powiedziałbym że oscylowałem wokół 9-11% większość mojego życia nie ćwicząc, a będąc po prostu aktywnym. Z drugiej strony nie miałem wtedy jakiejś dużej masy mięśniowej.
@Elomot:

1. W wielu płaszczyznach, leptyna, hormony androgenne, tarczyca, narządy
2. Jasne, są jednostki predysponowane, dlatego zaznacza "poniżej set-pointu". Czyli dla takiej osoby z 9-11 % BF byłoby to zejście do 6-7 % BF. Cięzki mi też uwierzyć, ze miałeś choinkę żyły całe życie na plecach i na brzuchu i seprarację 4 głowych, ale jeśli tak to gratuluję - po prostu czasem może niektórzy mają inne pojęcie i wyobrażenie tych cyferek
gdy ktoś to robi bez głowy na dietach 1000 kcal


@Kasahara: cos dla mnie, ciekaw jestem co moglo u mnie sie #!$%@?, siedzialem na takiej redukcji z 3 miechy, chodzac do pracy niejednokrotnie jadlem tylko 1 bulke przez caly dzien
1650 (2 tygodnie) -> 2800-3200 kcal (ostatnie 6 tygodni)


@Kasahara: skad ten przeskok? na jakie badania wyslalbys osobe, ktora jest po diecie cud (1kkcal), jak z masa miesniowa u osoby, ktora nie cwiczy i jest na tak niskiej kaloryce?
@Szimu: nie byłem w stanie trzymać tak niskiej kaloryki i zaczęły spadać parametry treningowe nie było możliwej innej decyzji jak zwiększyć ilość dostępnej energii i w zamian więcej trenować i się ruszać dla utrzymania deficytu . Profil nerkowy, wątrobowy lipidogram TSH morfologia żelazo ferrytyna glukoza i insulina
@Kasahara: dla mnie bzdurą jest schodzenie poniżej 2000kcal. Lepiej zwiększyć intensywność treningu, zamiast ucinac żarcie, jak na głodówce. Najlepsze redu w zyciu na poziomie <-10%bf konczylem na 2200kcal.