Wpis z mikrobloga

Pytanie. Czy chcecie jutro mała analizę i porównanie badań (dosłownie wszystkiego z okresu 2 lat), które miałem na

50 % BF
15-18 % BF
22-25 % BF
9-10 % BF

Chciałbym udowodnić, że nawet z głową, wiedzą i na wysokich kaloriach ten "sport" nie do końca jest zdrowy dla naturali schodzących poniżej set-pointu. A co dopiero, gdy ktoś to robi bez głowy na dietach 1000 kcal (σ ͜ʖσ) i z aktywnością wykraczającą poza jego dotychczasowe możliwości.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 84
  • Odpowiedz
@151346136:

To właściwie elegancko w miarę. Ja podejrzewam, że estro mi spadło z racji spadku tłuszczu endogennego. Podejrzewam, ze trochę gospodarka elektrolitowała siadła, a reszta zobaczymy. Mimo wszystko dobrze się czuje po takim redu. Te 3000 kcal było o wiele lepszym rozwiązaniem niż niższe kalorie i dość jestem zadowolony ze zwiększania kaloryki na redukcji w kluczowym etapie, zamiast obniżania lub trzymania niskiej. Ogólnie mogłem zacząc to robić 3-4 tygodnie szybciej.

Hmmm
  • Odpowiedz
@Kasahara może źle się wyraziłem. 3000 kcl przy takiej intensywności nie jest dużo. Moim zdaniem nie powinieneś nic obcinać. Strasznie musiał tam szaleć kortyzol/ samopoczucie i psychika przy zmuszanie siebie do trzymania michy i takich treningach musiała byc spora. Przy takich kcl z ogromną intensywnością potrafią redukować dobrze prowadzone bikinkary. Co diet break-ami, ładowaniem. Miałeś jakieś protokół? Czy tak najprościej co 4 tygodnie obcinamy kcl I tyle?
  • Odpowiedz
@Kasahara ldl 120, hdl 40
No mega slabo. Koncentruje sie na tym by to poprawic.
Czy joha nie wiem, ale nic innego nke bralem poza stałą suplementacja.
Esrro zawsze mam wysoko, na poczatku myślałem by cos z ttm robić. Pozniej pomyslalem ze takie poziomy w sumie są spoko i głupotą byłoby zabijać IA. Wlwltroloty robilem:sod potas zelazo magnez: bez historii, ok.

Myślę, ze cyklowanie deficytu było strzem w dyche, no ale za
  • Odpowiedz
@SaLi0PK:

Autoregulacja, były ładowania (nawet dwa po 10 000 kcal), refedy zawsze w momencie, gdy jakkolwiek spadały mi wyniki siłowe lub inny parametr treningowy. Mimo jakiegoś stażu na koniec redukcji pobiłem wszystkie wyniki siłowe. Przy 70 kg wagi własnej

- 192 MC
- 170 Siad
- 110 ławka
- 75 OHP

I również trochę ciągle pchałem lub podtrzymywałem falowo objętość

Ogólnie ja się czułem i nadal czuje super. Mam dużą wydolność
  • Odpowiedz
@151346136: LDL faktycznie dość wysoko. Ja się radziłem m.in Koralewskiego na temat tego estro u mnie. Powiedział, aby najlepiej nic nie ruszać, póki dobrze się czuje
  • Odpowiedz
@Kasahara

nie byłem w stanie trzymać tak niskiej kaloryki i zaczęły spadać parametry treningowe nie było możliwej innej decyzji jak zwiększyć ilość dostępnej energii i w zamian więcej trenować i się ruszać dla utrzymania deficytu

Te 3000 kcal było o wiele lepszym rozwiązaniem niż niższe kalorie i dość jestem zadowolony ze zwiększania kaloryki na redukcji w kluczowym etapie, zamiast obniżania lub trzymania niskiej.


To tzw. G-flux, czyli "to get and stay lean,
  • Odpowiedz
@kacperpzn:

Z tym AdLibitum myślę, że jesteś w stanie to ogarnąć. Założę sobie po prostu 50 g odżywki białkowej dziennie / 4 jajca / kostka twarogu i jakakolwiek porcja mięsa aby mieć pewność wbicia białka. Ja akurat potrafię jeść czystą michą 7000 kcal. Po prostu jak będę widział, że mnie zalewa za bardzo to będę jadł tak, aby czuć lekki głód. Będzie raczej to możliwe do realizacji bo zamierzam codziennie wykonywać
  • Odpowiedz
@151346136: Powiem śmieszniej. Przebiegłem w 49 minut 10 km, gdy miałem 120 kg i te +40 % BF i mam na to papiery haha ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu od dziecka nawet w badaniach spirometrem wywalałem skalę, potrafiłem tam zająć 2-3 miejsce w województwie na biegach średniodystansowych w ogóle nie trenując (no na ogólnopolskich wiadomo, że już był oklep i przybiegałem ostatni/przedostatni xD)
  • Odpowiedz
@kacperpzn Ty... Nie wiem, lipidy padły mocno. Będę naprawiał. Na szczesxie lipidy i wątrobę łatwo się naprawia. Nie przejęty jestem

@Kasahara te czasy są kosmiczne. Ja biegam dyche w godzinę. Ok, nie robie dużo kardio itp, ale jak bym sie spial, to może bym zrobił w 50in na tętnie 180. Submaksymalne.

Jak kiedyś pisałem : może borsuki tak mają...
  • Odpowiedz
@kacperpzn: nie mam kompletnie pojęcia i nie znalazłem odpowiedzi, ogólnie wiadomo - może kwestia dnia, bo estro wysokie na masie to ogarnąłem czemu może być (choć dziwne, przy tak niskim teście i #!$%@? SHGB)
  • Odpowiedz
@kacperpzn: mi 3 endo powiedziało "ale z czym ma pan, problem - jest spoko, spadaj pan" z tym x3 estro ponad normę i testo przy dole a lh/fsh na granicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jak to DSM mówił, że w Polsce jest ciemnogród jeśli chodzi o endokrynologów badających mężczyzn. Na razie zlewam sprawę (byłem u endo przez gino, które mi teraz zeszło/zmalało - nie brałem nigdy saa). Wszystkie badania w normie prócz trochę podwyższonej prolki (18-23). Rezonanse robionie, usg robione, jajka badane, markery nowotworowe w porządku, tarczyca też. To endo stwierdziła, że to przez białko albo kurczaka (LOL).
Tutaj ładnie podsumował pewną endokrynolog DSM
  • Odpowiedz
@kacperpzn od siebie dodam, ze prolka u mnie nisko, ale... Mialem jedno badanie ze bylo 25. Nie mam pojecia czemu. Tak z dupy na jednym badaniu wywalilo.

Estro zawsze mialem wysoko 40-50. Teraz mam 30 po redu.
Jak pisalem poza cyfrą, nie przeszkadza mi.

@Kasahara
  • Odpowiedz