Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?. Jak ja żałuje że się ożeniłem. Człowiek wypruwa sobie flaki, buduje chałupę i słyszy: „działka za mała, sąsiedzi #!$%@?” przy czym sam kupiłeś ziemie, wybudowałeś sso. Za własny hajs. Ona nie dołożyła ani grosza mimo ze zarobiona po pachy niby. Gdyby nie dzieci to jebnalbym tym już dawno.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 69
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to typowy sposób podkopywania pewności i samooceny partnera. Człowiekiem niepewnym łatwiej pomiatać i sterować. Przypomnij jej wprost, jaki był jej wkład w dom/działkę (tzn.zerowy), a skoro wybrzydza to chętnie wprowadzisz się do domu/mieszkania, które ona Wam kupi...
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: na tekst "nie widziały gały co brały" reaguję zawsze #!$%@?
może to moje upośledzone myślenie, ale czy takie same słowa powiedziałabyś kobiecie z dziećmi, którą mąż #!$%@? w domu po kilkunastu latach od ślubu? człowiek to nie jest betonowy kloc i zmienia się na przestrzeni dni, a co dopiero lat
a co do Ciebie anonimowy Mireczku, to tak jak mówili przedmówcy - bądź twardy, robisz zajebistą robotę. Jak się
  • Odpowiedz
  • 11
Czemu kupiłeś działkę i zbudowałeś dom za własne pieniądze? Na starcie ulożyłeś sie w pozycji beta bankomata i dziwisz się że Tobą pomiata?
  • Odpowiedz
@plaga Spokojnie. W mojej opini ludzie jeżeli się zmieniają to są to zmiany związane z pomniejszymi elementami charakteru ale nie z tafkini głównymi. Dlatego idzie wyczuć z kim ma się doczynienia.
Więc jeżeli taki mąż już na samym początku miał tendencje do bycia wybuchowym, agresywnym albo cholerycznym a rozmowy nic nie dawały to tak powiedziałabym takiej kobiecie "widziały galy co brały"...ba miałam okazję to powiedzieć swojej siostrze.
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: niby tak, ale często słyszy się słowa "to do niego niepodobne" albo "on nigdy taki nie był". Ciężko znaleźć mi w tym momencie jakiś twardy argument, więc będę miał Twoja słowa z tyłu głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plaga Myślę, że słowa "to do niego niepodobne" albo "on nigdy taki nie był" w jakimś procencie wynikają z narkotyzującego działania początkowego etapu zauroczenia/zakochania
Wiesz, klapki na oczach, motyle w brzuchu i bagatelizowanie czy wręcz niezauwanie wad.
Choć i bywa i tak, że na skutek jakiś wydarzeń o dużym ładunku emocjonalnym aktywują sie w ludziach ukryte predyspozycje np. Gość jest wybuchowy ale żony by kwiatkiem nie uderzył ale na skutek mobbingu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak sam kupiles ziemie i zbudowales przed slubem to nalezy w calosci do Ciebie.

Jestes z nia caly czas, wiec tylko szczera i powazna rozmowa pomoze. Mowisz, ze to wszystko macie dzieki Tobie i tez chcialbys w garazu cabrio i wiecej czasu dla siebie, ale pracujesz, zebyscie mieli i zeby ona miala na wszystko. Pytasz sie powaznie czygo ona chce i jaki ma plan, zeby to zrobic, bo od
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura ja również doszłam do podobnych wniosków. Ludzie nie zmieniają się w 100%. Ktoś był chamem kiedyś to na 90% nadal nim jest. Ktoś miał skłonności do przemocy to jeśli się nie leczy u psychologa nadal je ma. Nie wierzę w "on/ona jest inny", "on/ona się dla mnie zmieni" - ktoś zdradzał na prawo i lewo to zdradzać będzie, ktoś się znęcał w szkole nad słabszymi będzie w przyszłości znęcał się
  • Odpowiedz