Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki,

no no, widzę tu spore braki elementarnej wiedzy ale nie martwcie się, znajcie moje ulitowanie i tu oto wytłumaczę wam o co chodzi.

1. Najważniejsze są cy-y-kle! Najważniejsze. Nie ma nic ważniejszego. Wykonuj codziennie ćwiczenie przed lustrem, zaproś żonę dziewczynę i powtarzajcie: cykle. Moja żona ma co miesiąc jeden cykl ale z tego co się zorientowałem nie da się tym handlować. A szkoda.

2. Ekosystem. Bez licencji nie ma ekosystemu, wbij to sobie do głowy. Ja sam zachodzę w głowę jak to możliwe że ptaki i owady mają jakiś tam ekosystem bez wykupionej licencji. To absurdalne i wręcz niepożądane. Eksperci z netliders już nad tym pracują.

3. Punkt trzeci. Du-Pli-Ka-Cja! DUPLIKACJA. Zapamiętaj chopie, jak nie będziesz duplikowoł to cie dziewczyna rzuci. Mój kamrat zwrócił się do mnia że nie duplikuja ja? To jo mu żech pedział, chopie, mosz tu tako niebieska piguła. Jak zachyciło to nie wiedzioł jak mi dziękować. Tak duplikował swoja żona że aż sąsiedzi słyszeli i mu rano gratulowali jak na spacer poszoł z kundlem.

Mam nadzieję że rozwiałem wszelkie wątpliwości niedowiarkom. A i jeszcze na pożegnanie suchar:
Jaki jest ulubiony malarz Jacka?
DasMonet!

#dascoin
  • 3