Wpis z mikrobloga

  • 7
@NERP: a co mają ci dać 200zł? xD

@vomar A co nie? Jak mi HP na naprawie gwarancyjnej laptopa wsadziło inna część niż w specyfikacji (słabsze gpu ) to w przeprosinach (po za zmianą gpu na prawidłowe ofc ) dali mi urządzenie wielofunkcyjne (warte wówczas około 500-550 zł ). A nie musieli. Tutaj sytacja jest jeszcze gorsza bo żądali czegoś do czego nie mieli prawa i jeszcze szantażowali.
  • Odpowiedz
  • 2
Zaproponowałem żeby @x-kom zrobił #rozdajo tego kuponu.

Ja nie chce mieć więcej doczynienia z takimi praktykami jak dziś.
@NERP I dobrze. Tez bym takiej łaski nie przyjął.
  • Odpowiedz
@rwski: Oj tam ojtam :) Akurat znam ciutke temat i Mcafee to taki OEMowy antywir dorzucany za tanioszke do wszystkiego jak leci. Mi kiedyś Euro dało licencję na rok za zakup myszki za 100 zł :> Cebula @x-kom polega jednak na tym, że przepraszają, dodając do tego najtańsze opcje jakie mają na stanie. Tutaj kurna powinien być kupon podarunkowy na ładną sumkę bez wymaganego wkładu własnego.
  • Odpowiedz
Wolisz czekoladę czy wyrób czekoladopodobny? Ale ok, jesteś kobietą więc masz prawo nie wiedzieć, co za gówno mu oferują. Tak więc nie lolkuj mi tutaj, tylko instaluj sobie ten wspaniały produkt, dam Ci nawet klucz gratis - zobaczymy ile z tym gównem wytrzymasz.


@Infrass: A znasz ty powiedzenie "Darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada"? Jak ci ciocia na urodziny podaruje w prezencie cos twoim zdaniem wujowego, to tez ja opindalasz
  • Odpowiedz
@x-kom: Przeprosiny nie wystarczą. Mleko się rozlało. Kwestionujecie sami wystawioną przez was FV żądając rezygnacji z systemu. To jest...?... dokończcie sami. OP może wam daruje, ale KAS już nie. Może was to czegoś nauczy.
@NERP teraz czekaj na rozwój sytuacji.
  • Odpowiedz
@NERP
Poszła burza @x-kom się ogarną i przyznał do błędu. Tylko słabo że trzeba było aż wykopu do tego, a nie że sami się połapali że dali ciała i wziąć to od razu na klatę. Ale lepsze to nić nic, lub iść w zaparte.
  • Odpowiedz