Wpis z mikrobloga

@SmallCaracan: ale co mam wybaczyć, przecież napisałem że przeprosiny przyjęte a z kodu na 50zl niech zrobią rozdajo, może ktoś skorzysta. A tego wirusa McAfee to nawet wrogom nie życzę.
Mam usuwać znalezisko bo afera została rozwiązana? Nie żartuj.
  • Odpowiedz
Ja pindole, jacy ludzie teraz bywaja roszczeniowi. Na ile bys krzywde kolegi wycenil, lolku? Przeciez rownie dobrze mogli po prostu przeprosic za sytuacje, poinformowac, ze rezygnuja z roszczenia do 100 pln i kolega bylby zadowlony, bo chyba o to mu chodzilo, czy nie? To skad te pretensje i zale? Co twoim zdaniem powinni jeszcze zrobic. wyslac mu dodatkowego laptopa gratis? XD


@pindolino: czasem lepiej tylko przeprosić niż zaproponować rekompensatę w
Atreyu - > Ja pindole, jacy ludzie teraz bywaja roszczeniowi. Na ile bys krzywde kole...

źródło: comment_YKYiXH6frIiwnPc9mCGyrVk4PGiGU4QF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobra, daj im jakoś wyjść z tego z twarzą. Co zwalili to ich nie ma sensu się pieklic i pastwić nad nimi. Tam pracują zwykli ludzie i tez robią błędy. Sam z xkom nie korzystam po własnych przejściach. Btw jeśli brałeś łapka na firmę to wiesz ze zrzekłem się wszelkich roszczeń względem sprzedawcy ( No prawie wszelkich)
  • Odpowiedz
@NERP: Śmieszne jest to, że @x-kom daje teraz kupon na 50zł i antywira za 19zł a chciał od ciebie wyłudzić 100zł. Gdzie tu logika aby dla takiej kasy którą pewnie zarabiają w minutę w ciągu dnia ryzykować aferą gdzie stracą więcej niż zyskują z Klawiaturem. Tym bardziej, że to ich wina i błąd.
  • Odpowiedz
Tam pracują zwykli ludzie i tez robią błędy.


@Karthaginem_esse_delendam: Tylko problem jest taki, że tu na infolinii go męczyli, mailami oraz na wykopie. Wątpię aby to były te same osoby a to po prostu jest polityka firmy więc pracownicy muszą to wykonać i z tym JanuszeX trzeba walczyć.
  • Odpowiedz
@NERP: Bardzo się cieszę, że dzięki naszej (wykopowej) społeczności udało ci się sprawę załatwić, ale boli mnie, że wciskają ci antywirusa, którego nie chciałbym za darmo (taka dygresja hehe).

Póki co jestem zadowolonym klientem @x-kom, ale lubię obserwować ( i działać, jeśli widzę, że trzeba) dramy związane z nieuczciwym podejściem do klienta i sam z resztą (jako zielonka, bo ochrona danych, itp) takie rozpętywałem. Tyle, że w moich
  • Odpowiedz
Jest odpowiedź od X-KOMu. Teraz chcą mi oddać to 69zł w postaci licencji na Antywirusa McAfee wartego od 19zł na Ceneo Link. oraz bonu na 50zł przy zakupach na 51zł.


@NERP: Powiedz @x-kom że chcesz jeszcze 2 kg karmy dla gekona i 2 klatki dla szynszyla i jesteście kwita.
  • Odpowiedz