Wpis z mikrobloga

@NERP: Ja #!$%@?ę, to jest jakaś farsa. Powiem Ci, że do wszelkich znalezisk typu „x-kom jest zły” podchodziłem ogromną z rezerwą, dlatego że zostawiłem u nich ładnych parę tysięcy i nigdy nie miałem absolutnie żadnych problemów. Niemniej to co tu opisujesz to woła o pomstę do nieba. IMO powinieneś iść z nimi na noże bo to co robią to już jest #!$%@?. Ja nie zostawię już u nich złamanego grosza.
  • Odpowiedz
  • 5
Niektórzy mają mentalność chłopów pańszczyźnianych xD typa mentalnie opluli dają mu dziadostwo i bon na kolejne zakupy a według niektórych z was to spoko opcja xDDDDD #!$%@? leje
  • Odpowiedz
  • 27
@Infrass: Ja pindole, jacy ludzie teraz bywaja roszczeniowi. Na ile bys krzywde kolegi wycenil, lolku? Przeciez rownie dobrze mogli po prostu przeprosic za sytuacje, poinformowac, ze rezygnuja z roszczenia do 100 pln i kolega bylby zadowlony, bo chyba o to mu chodzilo, czy nie? To skad te pretensje i zale? Co twoim zdaniem powinni jeszcze zrobic. wyslac mu dodatkowego laptopa gratis? XD

@pindolino Przecież tu nie chodzi o zwykły błąd. Nie
  • Odpowiedz
@NERP: szybko pękli xD miałem nadzieje że większa afera się rozkręci, bo to że licencji Ci nei zabiorą to było pewnie od początku :) szkoda że sie nie pogrążyli i nie brnęli w to dalej ¯\_(ツ)_/¯ a o formie rekompensaty się nie wypowiem xD
  • Odpowiedz
@NERP: ale Co Ci nie gra? Nikt nie każe Ci zwracać Windowsa którego dostałeś w gratisie, dostałeś jakąś tam cebulę więc będziesz na plus, mają przepraszać na kolanach i dać Ci drugiego laptopa w ramach przeprosić i gównoburzy na mirko? Bez jaj.
  • Odpowiedz
@NERP: antywir słabo bo już nikt tego nie kupuje, ale kod zniżkowy 50 zł przy zakupie za minimum 51 to już spoko. Zrób jego rozdajo żeby fejm się jeszcze bardziej zgadzal :D
  • Odpowiedz
@x-kom: Smicie szantażować człowieka bez CIENIA podstawy prawnej i zwykłe przepraszam? To jest próba oszustwa w świetle prawa. Gratuluję. Akcje rozdajo z Klawiaturem was nie uratują.
  • Odpowiedz
@danek01: nie mogłem się doprosić prawie przez miesiąc odpowiedzi od euro agd rtv kiedy wymienią mi uszkodzoną w transporcie lodówkę (reklamacje uznali, tzn sama się uznała bo nie odpowiedzieli w ciągu 14 dni). Wrzuciłem opis sprawy na Wykop w czwartek wieczorem. W piątek z rana trafił na główną, wysłałem im link do znaleziska. Chwile później @ z euro że już wszystko załatwione i w poniedziałek przyjedzie do mnie nowa lodówka, a
  • Odpowiedz