Wpis z mikrobloga

Ale że jak? Chcą Ci dać 69zł za to że zainstalujesz na rok tego wirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Nie znam nikogo kto by ten syf sam z siebie zainstalował. McAfee kojarzy mi się z marketowymi laptopami i nieudaną instalacją programu przez różowego. Gówno warte tyle co niegdyś masowo dodawane toolbary do przeglądarek. Ważne jednak że przeprosili i nie brną dalej.
@x-kom regularnie ląduje na głównej z aferą. Mleko się już rozlało, google nie zapomina i za 50zł nie zmażecie wizerunku Janusza którzy przy zakupach za 3kPLN doprasza się o stówę o którą się pomyliliście.

Do tej pory myślałem, że te problemy z x-komem to jakieś wypadki przy pracy i każdemu się zdarza ale teraz będę już zawsze miał z tyłu głowy, żeby unikać interesów z tymi ludźmi
@NERP: Jesli firma przeprosila i na dodatek zaoferowano ci dosc fajne bonusy, ja bym urazy w sercu nie nosila. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A do tych, ktorzy twierdza, ze forma rekompensaty jest jakas smieszna: kij wam w oko, chciwi ludzie.

@pindolino Bo jest śmieszna. Do tego nic by nie dostał bez zrobienia afery w internetach. Z drugiej strony nie wiem czy może ugrać coś więcej.
@Infrass: Ja pindole, jacy ludzie teraz bywaja roszczeniowi. Na ile bys krzywde kolegi wycenil, lolku? Przeciez rownie dobrze mogli po prostu przeprosic za sytuacje, poinformowac, ze rezygnuja z roszczenia do 100 pln i kolega bylby zadowlony, bo chyba o to mu chodzilo, czy nie? To skad te pretensje i zale? Co twoim zdaniem powinni jeszcze zrobic. wyslac mu dodatkowego laptopa gratis? XD
@NERP: czyli dosajesz od nich 70zl, średnio jak na taką aferkę i taki sklep ale zawsze cos. Dla mnie zachowanie conajmniej śmieszne. Nawet jeśli to błąd, to powinien za niego odpowiedzieć pracownik/firma nie klient. Sam miałem teraz kupować u nich lapka i będę musiał to przemyśleć jak również mam mieć z tym jakieś problemy :D