Wpis z mikrobloga

Normalnie jak się w końcu doczekasz zabiegu na kolano to zostajesz wypisany ze szpitala po 3 - 4 dniach w zależności od rodzaju zabiegu. Z kolei na przyjęcie na oddział rehabilitacyjny w trybie pilnym po operacji czeka się od pół roku do roku.

Prezes przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja. Kaczyński przebywa w szpitalu od prawie trzech tygodni.

Taki to ma #!$%@? dobrze. Żyć nie umierać.

#zdrowie #polska #szpital #leczenie #rehabilitacja #polityka
PabloFBK - Normalnie jak się w końcu doczekasz zabiegu na kolano to zostajesz wypisan...

źródło: comment_1xgPPUL0Hre3B82rRuL5eS1nDscFW4vB.jpg

Pobierz
  • 39
@PabloFBK: wg. przepisów o waloryzacji świadczeń emmerytalnych, bardzo niekorzystne jest przejść na nią w czerwcu, można dostawać nawet o 10% emerytury mniej niż we wszystkie inne miesiące

co może być znaczącą sumą

prawie nikt w Polsce o tym nie wie
Jarosław Kaczyński miał przechodzić w czerwcu, ale jemu specjaliści z ZUS z zapałem uświadomili, że będzie stratny i aby poczekał kilka tygodni
Z kolei na przyjęcie na oddział rehabilitacyjny w trybie pilnym po operacji czeka się od pół roku do roku.


Gollob jakoś nie czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krootki:

Polacy o tym nie wiedzą, i jeżeli składają wnioski w czerwcu, dostają, nie ze swojej winy, dużo niższe emerytury

~Łukasz Kozłowski, ekspert Pracodawców RP
.

Nie wszyscy mogą liczyć na tak życzliwe potraktowanie przez pracowników ZUS jak prezes PiS. Mamy równych i równiejszych

~Bohdan Wyżnikiewicz, prezes Instytutu Prognoz i Analiz Gospodarczych
.

Ze skarg wysyłanych do mnie, wynika że ubezpieczeni nie są świadomi konsekwencji złożenie wniosku o emeryturę w
@PabloFBK: wg. przepisów o waloryzacji świadczeń emmerytalnych, bardzo niekorzystne jest przejść na nią w czerwcu, można dostawać nawet o 10% emerytury mniej niż we wszystkie inne miesiące

co może być znaczącą sumą


prawie nikt w Polsce o tym nie wie

Jarosław Kaczyński miał przechodzić w czerwcu, ale jemu specjaliści z ZUS z zapałem uświadomili, że będzie stratny i aby poczekał kilka tygodni


@spere: Podobno najbardziej się opłaca przechodzić pod koniec