Wpis z mikrobloga

Normalnie jak się w końcu doczekasz zabiegu na kolano to zostajesz wypisany ze szpitala po 3 - 4 dniach w zależności od rodzaju zabiegu. Z kolei na przyjęcie na oddział rehabilitacyjny w trybie pilnym po operacji czeka się od pół roku do roku.

Prezes przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja. Kaczyński przebywa w szpitalu od prawie trzech tygodni.

Taki to ma #!$%@? dobrze. Żyć nie umierać.

#zdrowie #polska #szpital #leczenie #rehabilitacja #polityka
PabloFBK - Normalnie jak się w końcu doczekasz zabiegu na kolano to zostajesz wypisan...

źródło: comment_1xgPPUL0Hre3B82rRuL5eS1nDscFW4vB.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@prnppp faktycznie tylko z nazwy finansowane z Departmentu Wojskowej Służby Zdrowia. Pod oficerów to pewnie mają w dupie ale już generałów czy majorow to w podskokach.
  • Odpowiedz
Nie wszyscy mogą liczyć na tak życzliwe potraktowanie przez pracowników ZUS jak prezes PiS. Mamy równych i równiejszych

Rownosc w 3RP to zart.

@spere: @piter259: Co za idiotyczne populizmy. Tak było zawsze i nie tylko w Polsce, ale na całym świecie - przecież nie żyjemy w jakimś mokrym śnie komunisty, ludzie nigdy nie byli równi bo niby jak skoro ktoś w tym państwie rządzi? I przez to taki
  • Odpowiedz
@piter259: Ponieważ w świetle prawa którego dotyczy jak najbardziej wszyscy jesteśmy równi. Ale to nie znaczy, że w każdym aspekcie żul spod sklepu jest równy Prezydentowi RP xD
  • Odpowiedz
@Elaviart aha taka jest twoja interpretacja, bo dla mnie równość to równość bez kompromisu. Skoro się nie da jej osiągnąć to należałoby takie bzdety usunąć.
  • Odpowiedz
bo dla mnie równość to równość bez kompromisu

@piter259: No to warto by było w końcu zaakceptować rzeczywistość. Szczególnie że i tak jest pod tym względem dużo lepiej niż przez zdecydowaną większość ludzkiej historii.
No albo przynajmniej zaakceptować fakt, że to nie jest żadna domena "3RP" jak to wyżej napisałeś.
  • Odpowiedz
@Elaviart ja rozumiem, że Ty się próbujesz dostosować do tego panującego burdelu. A ja się nie chcem dostosować i odbieram stan rzeczy tak jak został zdefiniowany.
  • Odpowiedz
@piter259: Do żadnego burdelu, tylko do stałej i powszechnej na całym świecie rzeczywistości - zamiast łykać dosłownie wybrane definicje, wystarczy się rozejrzeć. Do rzeczywistości nie tylko oczywistej, ale i pozytywnej - bo z jakiej to racji ludzie pracowici i decyzyjni mieliby być równi leniom pozbawionym znaczenia?
  • Odpowiedz
@Elaviart: To czy ktos jest leniem czy nierobem to jest jego prywatna sprawa. Jezeli jest napisane rownosc to ma byc rownosc i wymyslanie jakis 'siwatowych rzeczywistosci' ( ͡° ʖ̯ ͡°) nic nie zmieni. Postawa jaka prezentujesz nazywa sie demagogia.
  • Odpowiedz
@piter259: Oczywiście, że to jest jego prywatna sprawa. Ale już jego wartość jako członka społeczności jest wymierna i jak najbardziej dotyczy pozostałych.
Jak wspominałem - konstytucyjna równość określa równość wobec polskiego prawa. Nie wszelką i bezkompromisową, bo to oczywisty absurd i fragment mokrego snu komunisty.
Ty serio myślisz, że wymyślam i tak naprawdę poza granicami Polski wszyscy ludzie są równi tak jak sobie marzysz? xD
  • Odpowiedz
@Elaviart: To nie ja wymyslilem obecna konstytucje a sam podejrzewam, ze zrobili to jacys komunisci. Jezeli wg Ciebie kazdy w spoleczenstwie nie jest rowny to co tam robi ten zapis?
  • Odpowiedz