Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek: za młody jesteś by pamiętać, że 'Silny pedał' to terrorystyczna organizacja, która kilkanaście lat temu sparaliżowała Warszawę fałszywymi alarmami bombowymi i atrapami ładunków wybuchowych. Jeśli skrajnie prawicowi terroryści to lewacki humor to nie mam pytań :)
  • Odpowiedz
nie wiem po co udawać, że tak nie jest.


@artpop: nacjololo udają od lat, że nie mają powiązać z neonazistami, onr udaje, że ich stronie maja po prostu elegancki krój. To się #!$%@? nazywa budowanie wizerunku. To się nazywa działanie z głową
Co piszesz zaraz pod tym postem?
"hurr durr zobacz cały marsz, była masa zwykłych ludzi". To może by tak nie wiem... #!$%@?ć wykop ICH zdjęciami? Zamiast #!$%@?ć się siekierka po nogach i wrzucać jak najbardziej kontrowersyjne zdjęcie?
Sprawdziłem, to jest JEDYNE zdjęcie pod tagiem #
  • Odpowiedz
@Naxster: Jest 2018 rok, drag queens coraz mniej szokują innych, mają wręcz coraz więcej fanów, czas przestać je demonizować. Podobnie z ubieraniem się w stylu genderqueer.
  • Odpowiedz
coraz mniej szokują innych


@artpop: ...na zachodzie. A i tam wcale nie mało.

czas przestać je demonizować

spox. To może ich promowaniem zajmiemy się po
  • Odpowiedz
Bo masz drag queen...oraz


@mistellaire: Masz drag queen i masz drag queen. Są różne rodzaje drag. A i dla nacjololo to nadal facet w makijażu, więc będą mieć ból. Oglądasz rpdg?
  • Odpowiedz