Wpis z mikrobloga

Co się ostatnio #!$%@? u mnie w pokoju to ja nawet nie:
- jedna #rozowypasek poszła pod koniec grudnia na lewe L4 bez uprzedzenia zostawiając mnie samego ze wszystkim. Dałem radę. Wróciła - #!$%@?łem. Obrażona do dziś i nie gadamy. XD
- w lutym trafił do pokoju kolejny #rozowypasek bez doświadczenia. Na początku maja gdy dostałem awans i podwyżkę dowiedziałem się, że lepsza kasa dla mnie to wg niej dyskryminacja na tle płciowym, bo przecież wykonujemy tą samą pracę. XD


- dziś dowiedziałem się, że rywalizuję z nimi i tworzę złą atmosferę w pokoju. XD A chodzi po prostu o to, że dostałem awans i pękają im dupy z zazdrości, bo kiedy trzeba nie pytam się co, kto i dlaczego tylko pracuję. Trzeba to trzeba.

Trochę mnie to bawi, bo obie cały czas próbują podkopywać mój autorytet, a otoczenie w #pracbaza albo ma w to #!$%@?, albo wie o co chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konkluzja: nie polecam pracować z #rozowypasek. Pewnie źle trafiłem, ale jak na razie widać, że zamiast stawiania pracy na pierwszym miejscu obie lubują się w gierkach. XD

#pracbaza #coolstory #problemypierwszegoswiata
  • 34
@obludnik-rozi: Rozumiem, że na Wykopie sporo #stuleja, ale ten demot nic nie wnosi do tematu. Nie hejtuję kobiet jako całość, bo są tak samo jak faceci - różne. Bardziej chodzi mi o tok myślenia - gówno wiem, a chcę mieć tyle samo co ten z większym doświadczeniem. Dobrze, jak chce mieć tyle samo i się zastanawia jak ma to osiągnąć merytorycznie. Gorzej, jak chce równać w dół w imię gównianych
@Defender miałem taka jedną w pracy. Uwalała nawet proste tematy, ogólnie zerowe obeznanie. Zaszła w ciążę, ale miała być do końca, bo branża taka, że 2 lata nieobecności właściwie oznaczają zapoznawanie się że wszystkim od początku. Jak zaczęła się cięższą sytuacja ze względu na to, że po raz kolejny coś zawaliła to poszła na zwolnienie lekarskie. Oczywiście odwaliliśmy z kolega z ekipy cała robotę doprowadzając jej tematy do porządku, to jeszcze zaczęła