Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podzielę się z wami historią, o wyjściu z #tfwnogf.
Mam takiego znajomego, który jest bardzo przystojny, flirtuje z laskami na okrągło. Generalnie jeśli chodzi o seksy to z wieloma kobietami spał, od małolat 16-17letnich po milfy +30.
Z pół roku temu wpadł na pomysł, żebyśmy się przeszli na jakąś oazę, bo tam jest dużo dziewczyn. Ja jestem katolikiem, nawet ministrantem bylem, na oazy chodziłem, więc pomyślałem że co mi szkodzi. On niezbyt wiele ma wspólnego z katolicyzmem, właśnie dlatego chciał ze mną isc, a nie sam.
Jak łatwo się domyślić, przystojny kolega od początku dostawał atencję od dziewczyn. Jakaś jedna wpadła mu w oko. Po miesiącu spotykania się kolega z nią zerwał, no ale co poruchał to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Smutne to, że te katoliczki są takie cnotliwe, ale tylko dopóki na horyzoncie nie pojawi się jakiś przysłowiowy Chad.

Właściwie nie jest to takie ważne. Najważniejsze jest to, że ja nadal chodzę na tą oazę, bo spodobało mi się towarzystwo (btw. oaza to nie tylko wspólne pielgrzymki, modlitwy, ale też wspólne gierki i inne takie). I od 3 miesiący spotykam się z taką jedną dziewczyną (jesteśmy już parą). Pewnie na wykopowe standardy byłaby 4/10 albo 5/10, ale sam nie jestem Adonisem. Zresztą bardzo się mi podoba taka jaka jest. I z charakteru jest 10/10, albo nawet 11/10, bo płaci za siebie na randkach ;D

Wiec tak podsumowując: byłem 23-letnim prawikiem, który nigdy się nie całował, nie trzymał za rękę i pisał w tagu #tfwnogf.
Akurat prawikiem jestem nadal (chyba, że oral się liczy to wtedy nie) i pewnie długo tak zostanie, bo staramy się żyć tak jak Bóg nakazał.

Także ten, każdy ma szansę :) czasem trzeba tylko dłużej poczekać. Ja się cieszę, że nie słuchałem tych, którzy mówili, że każdy 20letni prawik powinien iść na divy itp. chociaż już byłem bliski tego.
Trzymajcie się :) chyba warto czasem dodać wpis gościa, który wyszedł z #tfwnogf. Pewnie jest nas sporo tylko nikt się tym nie chwali.

#przegryw #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Skończyłeś jak oazowy cuck, pewnie ten twój chad i w twojej moczy ogora ale nie chcę cię smucić
Taki żywot cuckow i chadow na świecie tak to działa nie dajcie się omamić CHARAKTEREM. wiele loch mi mówilo że mają chęć czasami okręcić jakiegoś cucka i siedzieć w chałupie
Bycie baba to easy modę na kodach, czysta zabawa. Życie mężczyzny zawsze było katorga one się dasaja bo w chałupie musiały cała
żebyśmy się przeszli na jakąś oazę, bo tam jest dużo dziewczyn.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie byle jakich sam chodziłem w wieku 13-14 i tak znalazłem moja 1-wsza
( ͡º ͜ʖ͡º) do tej pory mnie boli ze rzuciła mnie dla patusa i zaszła z nim w wieku 16 lat...