Wpis z mikrobloga

#spotted
Cześć Mirki i Mirabelki,

Wykop przegladam od wielu lat i nie spodziewałem się iż zamieszczę tu kiedykolwiek jakiegoś posta. To mój pierwszy post i zarazem prośba o pomoc w znalezieniu dziewczyny/kobiety spotkanej w kolejce na Szczeliniec Wielki.

Mianowice razem z ziomeczkiem byliśmy na wyjeździe w majówkę, dnia 03.05 w godzinach 11:00-12:00 oczekiwaliśmy w długiej kolejce do wejścia na Szczeliniec Wielki (GóryStołowe), w kolejce przed nami była (jak dla mnie) piękna kobieta/dziewczyna z rodzicami. Nie wiem jak ma na imię, ale była dość charakterystyczna, może ktoś z Was ją skojarzy (lub Wasi znajomi). Szczupła, około 1,6 m wzrostu, na oko 18-22 lata, krótko ostrzyżona (takie wycięte boki i dłuższe włosy na górze głowy-fryzura pod postem). Miała na sobie jasnorózowy bezrękawnik, granatowe jeansy ze ściągaczami u dołu i szare buty do chodzenia po górach, na szyi miała srebrny łańcuszek z poziomym krzyżykiem, na plecach zdaje mi się mały szary plecak i czarny worek nas sznurkach (taki na plecy). Jej tata miał niebieski t-shirt o ile dobrze pamiętam, trochę łysiejący, mama niska nie pamiętam jak była ubrana. My staliśmy za nią (Tobą jeśli to czytasz) ja w granatowej koszulce z małym logo hilfigera w czarnych okularach i granatowych jeansach, potem wrzuciłem szarą bluzę z kapturem jak zaczęło padać. Ziomek w czarnej koszulce z napisami, włożył żółty płaszcz przeciwdeszczowy w obliczu deszczu.

Minęliśmy się jeszcze na szlaku. Uprzedzając atak dlaczego nie zagadałeś uprzejmie odpowiadam - była cały czas z rodzicami, a ja lekko zmęczony po wieczorze (jak to na urlopie ;)).

Mirki i Miralbeki może znacie taką osobę lub ktoś z Waszych znajomych, króra pasuje do rysopisu i była na majówkę w Górach Stołowych? Pomóżcie chociaż nie mam "horej curki" ;)

Z góry dzięki za informacje i poszlaki! :)

#logikaniebieskichpaskow #spotted #ladnapani #milosc #zwiazki #wykopefekt

trochę #tinder i #badoo choć nie używam

Może jest z okolic #wroclaw #walbrzych #kudowa-zdroj #dzierzoniow

poniżej zdjęcie fryzury którą posiadała ta dziewczyna/kobieta (z profilu nawet podobna).
h.....d - #spotted 
Cześć Mirki i Mirabelki,

Wykop przegladam od wielu lat i nie ...

źródło: comment_FtO331ZtpJyE1pufbohJhsZyc3gdnQRu.jpg

Pobierz
  • 7
Minęliśmy się jeszcze na szlaku. Uprzedzając atak dlaczego nie zagadałeś uprzejmie odpowiadam - była cały czas z rodzicami, a ja lekko zmęczony po wieczorze (jak to na urlopie ;)).


@hrabiaahmed: Życie. Tak ewoluuje nasz osobisty rozwój. Następnym razem będziesz wiedział że, ani staruszkowie, ani zmęczenie nie powinno być wymówką...

Trzymam kciuki, choć wiadomo że szanse na odnalezienie jej są jak szanse na szóstkę w totka, zwłaszcza tutaj - gdzie jak ktoś