Wpis z mikrobloga

@dakcts: ja po tym jak przez dwa lata piłem same ipy sripy to potem z przyjemnością odkryłem, że lagerki jednak są w sumie całkiem dobre. Teraz tak pewnię 50/50 piję, też trochę ze względów finansowych, nie ukrywam, jak idę na imprezkę i mam wziąć 3-4 piwa to wolę kupić w żabce 3 miłosławy piznery albo niefiltrowane z 12 zł, niż kraftowe ipy za 35.
@dakcts o jak ja kisne, jak widzę w. Zabce jak wiara bierze te wymysły typu #!$%@? Żywiec apa, jakieś niefiltrowane gówna, i inne bojany czy #!$%@? wie co. są normalne piwa typy Lech, zubr, Tatra, nawet ta perełka xd ale trzeba brać te gówna bo jest moda xd.
Nk pastę o piwoszach neofitach xd
o jak ja kisne, jak widzę w. Zabce jak wiara bierze te wymysły typu #!$%@? Żywiec apa, jakieś niefiltrowane gówna, i inne bojany czy #!$%@? wie co. są normalne piwa typy Lech, zubr, Tatra, nawet ta perełka xd ale trzeba brać te gówna bo jest moda xd.

Nk pastę o piwoszach neofitach xd


@korni007: No tak, bo Żywiec APA czy Bojan to w #!$%@? krafty. Poza tym co Ci do tego
#pasta

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie
@Jaqen_Hghar: "Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają."

W jednej z takich knajp zapytałem kiedyś barmankę "A macie tyskie?". Jej spojrzenia nie zapomnę do końca życia :)
@dakcts: Moze kogos to zainteresuje. Ze znajomymi bardzo czesto bierzemy po jakims nowym piwku jakos raz w miesiacu wtedy spotykamy sie i oceniamy. Na dzien dzisiejszy wypite mamy jakos 70-90 piw razem(nwm dokladnie nie licze a liczba osob czesto sie zmienia na jakies od 4-8). Poki co 1 piwo z tych wszystkich naprawde zasmakowalo komukolwiek(obolon premium). Ceny tych piw sa rozne 3-15zl. Recenzje jednego z nich ,ktore kosztowalo 8zl "troche gorsze