Wpis z mikrobloga

wyżsi czyli bardziej umięśnieni


you wot m8 xD

do tego są późniejsi od swoich niższych kolegów


jacy xD

W ogóle gnije z nagłego zainteresowania u Julek tym co jest EWOLUCYJNIE uwarunkowane i przez to zupełnie okej. Myślę, że jakbym jednej czy drugiej tak ewolucyjnie #!$%@?ł plaskacza żeby poszła mi do kuchni zrobić kanapkę to styki mogłyby się przepalić. W końcu "hormony rządzą".
  • Odpowiedz
@LittleBallofFur: meh no ale na przyklad brzydcy ludzie tez sie nie podobaja, duze nosy u loszek, waskie biodra jak u mezczyzny. Wiekszosc cech co nam sie podobaja jest wrodzona i nie ma zadnego sensu obecnie. Mozna to tylko olewac, ale wewnetrznie to nic nie zmieni xd
  • Odpowiedz
@LittleBallofFur: To chyba dobrze że ludzie zdają sobie sprawę że rządzi nimi biologia. Zdecydowanie lepiej przedstawiać to tak niż próbować wytłumaczyć nasze żądze czymś więcej, a ten przyjazny, czuły, kochający miś tylko przypadkiem mierzy 2 metry.
  • Odpowiedz
  • 5
@LittleBallofFur to ja jestem #!$%@?, bo najwyższy z jakim się spotykałam miał jakieś 181cm, a najniższy 175cm. Idealnie jak jest delikatnie wyższy, żeby nie trzeba było zadzierać głowy do góry ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak byłam na spotkaniu z gościem 190 to czułam dyskomfort xD
  • Odpowiedz