Wpis z mikrobloga

Losowa laska piszę do mnie żeby jej rozwiązać maturę z matmy xD Nie ukryła swojej szkoły. Zgłaszać do dyrekcji czy nie?
#matura #matematyka
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomhet: kolejny as intelektu xD. W jaki sposób okradanie kogoś może być porównywalne do ściągania na jakimś teście? Z całym szacunkiem, ale ty jesteś po prostu idiotą xD
  • Odpowiedz
  • 5
@syntezjusz: ale ty nie rozumiesz ze oszustwo to oszustwo? Poza tym może za rok by zaczęła ze mną pracować w jednej firmie przez co moja praca stała by się bardziej uciążliwa bo nie umiałaby tego co nasciagala. Dyskusja z takimi jednostkami jak ty jest bezcelowa
  • Odpowiedz
@syntezjusz: chociażby to że jak już napisałem wyniki matur są brane pod uwagę przy rekrutacji na studia, przez co osoby oszukujące na maturze krzywdzą osoby które faktycznie się uczą i podchodzą do tego uczciwie.
a jeśli ten egzamin nic nie znaczy i nie ma na nic wpływu (bo chyba to sugerujesz) to czemu ta laska się stara uzyskać lepszy wynik, na co jej to w ogóle? jak dostanie trzydzieści parę
  • Odpowiedz
@jakuba94: niech ci będzie - oszustwo to oszustwo. Wytłumacz mi więc w jaki sposób łączysz oszukiwanie na matmie z popełnianiem przestępstwa na ulicy, podczas któego poszkodowana osoba może umrzeć. Chciałbym poznać twój tok rozumowania.

Nawet nie mam zamiaru się d---------ć do tych wszystkich osobników czepiających się ściągania na maturze. Zapewne nigdy nie ściągnęli czegoś nielegalnie z internetu, nie pili alkoholu w miejscu publicznym i tym podobne. Przez całe życie doskonali
  • Odpowiedz
  • 2
@syntezjusz: w taki sposób ze i tamto jest złamaniem przepisów i to. Mogę to porównać równie dobrze do przejścia na czerwonym świetle co tez może prowadzic do dramatycznych skutków. Mi nie chodzi o skutek tego działania tylko o samo działanie ;)
  • Odpowiedz
@syntezjusz: Przecież sama sobie to zgotowała. Nie przygotowała się i jeszcze prosi kogoś o pomoc podczas testu. Przecież Miras @jakuba94 jej nie wrobił, sama zaryzykowała i sobie podrzuciła świnię.
Osobiście bym tego nie zgłosił, bo po prostu miałbym ją w dupie, ale jak tak sobie pomyśleć, że inni uczniowie poświęcają lata czy miesiące na naukę do tego jak ty to mówisz, g---o testu, to dziewczyna może tym razem się
  • Odpowiedz
@jakuba94: idąc tym tokiem myślenia brutalne morderstwo możesz przyrównać do jazdy bez biletu tramwajem. Ja całkowicie pojmuję że jest to dla ciebie jakieś tam przestępstwo i pogwałcenie przepisów, ale zgłaszanie takiej błahostki bez pewniaków (nawet nie wiesz czy to jej koleżanka/kolega tego nie napisał z jej profilu. Różne rzeczy mogą się zdarzyć) to nonsens. Chciałbym zobaczyć jakie ty popełniałeś błędy w młodości panie idealny. Ciekawe jak ty byś zareagował gdyby
  • Odpowiedz
@jakuba94: bądź żeż k---a człowiekiem i zlewaj na takie sprawy a nie robisz komuś kłopoty. To nie jest k---a morderstwo 3 stopnia czy też wypadek samochodowy i możesz czasami ludziom odpuścić. Jak widzisz grupkę osób pijącą p--o na spokojnie to ich też od razu zgłaszasz? Przecież to też jest złamanie zasad
  • Odpowiedz
przecież jeżeli to nie ona


@jakuba94: dawanie dostępu do konta losowym ludziom, którzy są w stanie odwalić taki "dowcip" jest równie kretyńskie, nie mówię że uwalenie matury to odpowiednie konsekwencje, ale troszkę przypału to już tak

@syntezjusz:
jeśli nikomu nie przeszkadzają to ja bym nie zgłosił, jeśli natomiast to byłaby grupa która o 3 w nocy drze morde na jakimś osiedlu to telefon na 986 jak najbardziej. więc
  • Odpowiedz