Wpis z mikrobloga

Losowa laska piszę do mnie żeby jej rozwiązać maturę z matmy xD Nie ukryła swojej szkoły. Zgłaszać do dyrekcji czy nie?
#matura #matematyka
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P----------ć - szczyt s-----------a.


@lech1991: Super mentalność. P----------ć równo, to z korzyścią dla każdego, n---------------e to działanie na szkodę ludzi uczciwych, którzy są krzywdzeni. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Kreation i co w związku z tym? XD ja tyrałam na dwa co rok, a randomowa osoba dostawala ta ocenę za strumień łez z samymi pałami w dzienniku. Niezależnie od tego czy kobieta piękna czy brzydka czy to była w ogóle laska czy facet. Więc nie gadaj. XD ludzie są po prostu żałośni
  • Odpowiedz
@lech1991: chyba żartujesz. W Polsce jest pewne ekhm.. przyzwolenie na oszukiwanie, jakby cwaniactwo było ważniejsze niż wiedza. W każdym normalnym kraju za ściąganie na sprawdzianie wylatuje się ze szkoły, nie wspominając zupełnie o egzaminach dojrzałości. Nie dość, ze się nie nauczyła, to jeszcze nie zrobiła ściągi licząc, ze ktoś wszystko zrobi za nią. Nie chciało jej się uczyć do matury to niech się uczy sztuki fryzjerstwa albo dorabiania paznokci.
  • Odpowiedz
@jakuba94 a tak z ciekawości, jak już chciałeś ja p------c (pomijam kwestie moralności, wyżej jest o tym cała rozprawka) to nie mogłeś chociaż przez chwilę podawać że chcesz jej pomóc i wyciągnąć chociaż treść zadania (o zdjęciu nie wspominając) wykluczyłoby to możliwość że ktoś wszedł jej na konto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Takje_rzycie: wydawało mi się przez chwile ze wchodząc w posiadanie takiego zdjęcia sam sobie bym narobił problemow. Dla mnie te sale powinny być monitorowane kamerami i tyle. W razie watpliwosci odtwarzanie nagrania i tyle
  • Odpowiedz
@lech1991: Tylko jedną lukę widzę w Twoim rozumowaniu. Jeżeli zda maturę i dostanie się na studia, to być może zajmie miejsce osobie, która uczciwie zdała. Może ta dziewczyna oprócz tych zadań miała maksa? Może mało prawdopodobne, ale może tak być
  • Odpowiedz
  • 1
@krzyskle: jestem w kontakcie z dyrektorem - już wiedza która to uczennica - jutro będą patrzyli na nagrania - na korytarzu maja kamery wiec będzie widac o której wyszła z sali
  • Odpowiedz
  • 0
@LipBalm: tak to była właśnie moja mysl. „Może dostanę te 500 plusów jak ją zgłoszę”. Na poczatku miałem pewne obawy co do poprawności mojego postępowania i dlatego się zapytałem. Nie sądziłem ze wpis wleci tak wysoko w gorące ;) nie jestem atencyjnym różowym
  • Odpowiedz
@jakuba94:

Jak tak bardzo chciałeś być kapitanem moralności to mogłeś jej źle podpowiedzieć, żeby miała nauczkę i poćwiczyła na poprawkę.

Siedź dalej na tym forum z matmy i buduj swoje ego, nieudaczniku życiowy, wegetujacym dzięki plusom na Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz