Wpis z mikrobloga

Zapomniałem, żeby dodać wpis o mojej #glodowka :V
i przyznam z góry, że #!$%@?łem- z 72 h zaplanowanych po 68 rzuciłem się na jedzenie. Wynikło to z tego, że wcześniej każdą chwilę miałem czymś wypełnioną a tak usiadłem i dużo począłem rozmyślać o jedzeniu i mój mózg pokierował mnie do kuchni.
W czasie głodówki zrobiłem 3 treningi interwałowe- czyli coś czego się na czczo nie powinno robić, ale powiem szczerze że trening z piątku był w mojej ocenie lepszy jakościowo od treningu z czwartku- więc ciało zaczęło przeskakiwać na inny rodzaj energii niż glukoza.
Dzisiaj i w sobote jadłem bez problemów od 15 i keto, nie ciągnie mnie w ogóle do cukru bo od świąt miałem z tym mocny problem. No i póki co będę pościł po 39 h w tygodniu, a 72 h spróbuje zrobić za półtorej miesiąca.
Nie polecam mnie w żadnym przypadku naśladować.
#keto #dieta
  • 10
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (83)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @feannz @parasoll @SVCXZ @Talvisota @vvertoi @Qulis @NuclearBlast @lomszyk @kasialangerak @Jamesjiim @Kinja @Billybob @MistrzKoala @mkmkm @to_ja_chlep @MeJedi @devel9k @mariuszk3 @wuut @morson @wykapitat @JuneJohn @TojaNiedzwiedz @Hamer69 @piotrekkk2 @ramdero @kiwacek @DefinitelyNotZielonka @Fortides @Buniu @Nowa-ja @44Bw4jKocK @SmutnyStulejarz @kendi @
@ImInLoveWithTheCoco: też nie dotrwałem 72h, rozprułem się w okolicach 65 , najlepiej próbować jak jest ciepło :)

z bardziej przyziemnych spraw: półtorej - dla rodzaju żeńskiego, dla rodzaju męskiego jest półtora
czyli półtora miesiąca, półtorej ryby

dawaj znać na tagu jak będziesz robił głodówkę, mam nadzieję że się podłączę(byle nie na przełomie lipca i sierpnia)