Wpis z mikrobloga

Pamiętacie te lata 20-15 lat temu, gdzie wyjeżdżało się z rodzicem/dziadkami do domku letniskowego (najlepiej przy jeziorze i swój własny domek), chodziło się pomiędzy domkami bawiąc w podchody, wymykało się po godzinie spania do kolegi/koleżanki i grało w pokemony, albo karty?
Teraz kiedy przyjeżdżam do babci, która w okresie letnim wyjeżdża do swojego domku to jest pustka. Były dwa ośrodki wypoczynkowe z domkami, oba już nieczynne. Trzy pomosty przy jeziorze - jednego nie ma, a jeden jest połamany.
Trochę smutek ogarnia.
Czemu trzeba dorastać (,)

Macie takie wakacyjne miejsca, do których często wracacie wspomnieniami, a które zmieniły się nie do poznania?

#pytanie, trochę #gorzkiezale #wspomnienia #kiedystobylo
  • 42
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec
@Colos
Moim zdaniem to smutne, bo strasznie dużo ich omija :P akurat fajnie trafiliśmy - byliśmy na przełomie zabaw podwórko/dom i wychodziło się na dwór bawić i grać w Pokemony. Super to wspominam, chociaż trochę zażenowanie mnie chwyta jak udawałam laprasa będąc troche grubaskiem xD.
Bardzo mi brakuje takich beztroskich chwil ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pollyanna nie mówię, że to coś złego. Inne czasy bo inne - tylko szkoda mi dzieciaków, bo nie będą "w wieku 5 lat jeść błota" #pdk, ani bawić się na podwórku w podchody. Dzieciaki w tym wieku zastanawiają się jakiego będą mieć chłopaka albo co nowego w grze będą dodawać :P

@Kur_Piejak nienawidził tego garażu, czy po prostu źle trafił o złym czasie? xD
@lubiacy_beton: Czemu bieda? Warmia i Mazury. Żadna bieda. Pamiętam, że był festyn organizowany co roku. OPo 10 latach wygrałam po ras pierwszy w loterii - WSZYSCY JĄ NIENAWIDZĄ [ZOBACZ JAK] tak to wyglądało, jak odbierałam swój rower za 200 zł. xD