Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo się wahałam czy napisać z własnego konta czy skorzystać z anonimowości.
tl;dr: wątpliwości po trójkącie
Jestem może już nie -świeżą, ale mężatką z kilkuletnim stażem.
Oboje z męzem jesteśmy liberalni obyczajowo.


Obracamy się w takim środowisku i nasi znajomi również są otwarci i szczerzy.
Mąż mnie bardzo długo namawiał na realizację jego fantazji, wspomnianego trójkątu.
Ustaliliśmy które moje koleżanki wchodzą w grę, gdyż nie przy wszystkich moich znajomych czuję się komfortowo.
Nie przedłużając: z nich kilka się zgodziło, a ze zgodzonych mąż wskazał którą chciałby zaprosić do naszego łóżka.
Wieczór, kąpile, wino, wspólna zabawa. Mysłałam, że wszystko mam pod kontrolą, jednak moja własna psychika spłatała mi figla.

- pomimo że się świadomie zgodziłam, to czuję lekkie, ale nieustające poczucie zazdrości. Nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, że mężczyzna mojego życia zaczyna się mną nudzić. Widziałam różnicę w jaki sposób był ze mną, a w jaki z nią. Mieliśmy wszystko dogadane wcześniej, mimo to po fakcie jest mi smutno, że z nią kończył

- pieszczoty mojej koleżanki. Były bardziej zmysłowe i bardziej je "czułam" niż kiedykolwiek od męża.

Jeszcze z nim o tym szczerze nie rozmawiałam, ale ten wspólny seks dużo zmienił.
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 135
@JudeMasonPolakozerca: Właśnie o tym napisałem w pierwszym poście. Ta dziewczyna niby liberalna i spoko, ale natura pokazała jej, że chyba jednak jest w niej właśnie ta naturalna monogamia. Stąd mój wniosek, że ta liberalność została jej wciśnięta przez środowiska LGBT w mediach itd.
Zgadzam się absolutnie, że część ludzi nie jest. Jednak nawet sam napisałeś "część". Większość według mnie jest.
Podobnie z przykładem u niektórych gatunków zwierząt - wiążą się w
@shymon80: oo, zupełnie inna rozmowa kiedy nie wrzucasz po prostu surowych ocen, ale piszesz też o uwarunkowaniach. Nie wiem tylko czy ta liberalność została jej wciśnięta bo sama pisze, że chciała spróbować. Być może nie powinna bo może jej psychika nie jest zgodna z takim modelem działania, a być może zrobili to źle.
Na pewno większość ludzi jest monogamiczna - to działanie natury ułatwiające przetrwanie gatunku. Jednak są od tego odstępstwa.
az mi niedobrzebjak czytam twoje glupoty. Zagubilas sie babo


@keep_calm_and: jasne jasne xD

Twoj facet zle to zrobil. W moim zwiazku to ja chcialam trojkata z inna kobieta, wyszlo spontanicznie i w ogole nie czulam, zeby z nia bylo mu lepiej niz ze mna. Nawet w takiej sytuacji czulam sie w pelni kochana.


@AnonimoweMirkoWyznania: tak tak xD

Ogólnie anonimowe to widzę w #!$%@? rak i baity.
PotężnaKaczka: Jestem facetem i jakoś podnieca mnie myśl trójkąta 2M+K, a w cale nie jestem Bi i nie mam zamiaru nikomu obciągać.
Wasza generalizacja powyżej jest błędna, przypadków jest wiele i nie można zaokrąglać do całości. Z dziewczyną również planujemy trójkąt, zapewne także z kobietą, bo moja dziewczyna ma silne zapędy biseksualne, a potem się zobaczy.

Co do Waszej sytuacji, Twój facet poczuł się trochę jak na łowach, testosteron poszedł mu
ZepsutaAnia: Powiedz mi jeszcze jeśli możesz, jak wyglądało poszukiwanie tej dodatkowej partnerki.
Sama piszesz, że zapytałaś grupę x a kilka z nich się zgodziło. Brzmi to nieco intrygująco.
Załóżmy, że zapytałaś 10 koleżanek, a połowa się zgodziła z czego jedną wybraliście.

- Każda z zapytanych kobiet była swingująca / bi? Przecież chyba nie pisałaś do losowych, ładnych znajomych bo można by było bardzo łatwo trafić na minę i brak dyskrecji, która
Nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, że mężczyzna mojego życia zaczyna się mną nudzić


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie tak. On się tobą nie nudzi, uwielbia cię jeszcze bardziej po tej akcji. Wierz mi, wiem.

Były bardziej zmysłowe i bardziej je "czułam" niż kiedykolwiek od męża.

To normalne, w końcu jest kobietą i wie jak działasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odrzuć złe myśli, zrobiliście dobrą rzecz.
- Każda z zapytanych kobiet była swingująca / bi? Przecież chyba nie pisałaś do losowych, ładnych znajomych bo można by było bardzo łatwo trafić na minę i brak dyskrecji, która mogłaby poskutkować obrobioną dupą, jednakże nie tak jak byś chciała #pdk

- Zgodziło się pięć, wybraliście jedną. Piszesz do reszty - hej, Ciebie nie bierzemy bo zgodziła się Marta, ma fajniejsze cycki. Tak to wyglądało, czy nieco inaczej?

- Co na to
@VCO1: I to jest właśnie hipokryzja. Walczymy z nietolerancją, ale jak ktoś jest hetero/monogamia, to beka z podludzi i potłuczeni:) Brawo! Nawet mi Cię nie żal.