Wpis z mikrobloga

  • 2
@Bondswift sory ale jak czekales rok na pilny rezonans to cos tu jest nie tak. Zalezy od miasta ale w niektorych w ciagu miesiaca-dwoch wykonasz.
  • Odpowiedz
@Bekonik: składka zdrowotna to około 320zł dla przedsiębiorcy. Pokaż mi składkę w tej cenie w prywatnej instytucji gdzie będę miał leczenie onkologiczne, refundowane leki, pogotowie ratunkowe i wiele innych rzeczy które są normalnie w państwowej służbie zdrowia.
  • Odpowiedz
@Piratez:

leczenie onkologiczne

XD skislem, dlatego kazdy kto ma raka a go nie stac robi zbiorki XD super opieka
od 350zł masz, ale prawdziwe leczenie, do 0,5mln
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: idź prywatnie nie ma co czekać bo za parę lat się okaże ze przez te parę miesięcy to śmieciara po ciebie szybciej przyjechała do tego niektóre części są dosyć tanie 200zl
  • Odpowiedz
@Bekonik: mogę to jednym słowem opisać: #!$%@?
wszystkie te slogany które teraz gadasz to są wyczytane z netu bzdury.

Nie wiem jakie masz doświadczenie z prywatną i państwową służbą zdrowia ale mam wrażenie że małe. Szkoda moich nerwów na walkę na argumenty. Pożyjesz trochę na tym padole to zobaczysz, że sprawa z opieką nie jest taka czarno biała jak opisujesz.
  • Odpowiedz
@Piratez nie masz racji wiec imputujesz mi ze za krotko zyje zeby wiedziec XD?

Cos mnie musialo przekonac do prywatnego ubezpieczenia jednak, specjalista na kolejny dzien zamiast na 21 lipca 2153. Dzieki tenu regularnie sie badasz, wiec cokolwiek sie nie dzieje, mizesz reagowac. Mamy taka zywotnosc w kraju jaka mamy bo jak ludzie maja isc za rok na byle gowno badanie to nie zawracaja sobie glowy.

Najwyrazniej nie masz bladego pojecia
  • Odpowiedz
Zasymuluj wypadek, powiedz, ze zostalas uderzona w glowe, poszkodowanym w wypadkach badania robia z pierwszenstwem XD


@Kremufczyn: @Idesiku_Nago: Dokładnie, ja kiedyś #!$%@?, znaczy na kacu źle się poczułem, wezwałem pogotowie, na SOR-ze powiedziałem, że mi się w głowię kręci i mam problemy z precepcją i cyk...rezonans, tomografia itp. od ręki.
  • Odpowiedz
@Bondswift: rezonans w trybie pilnym to miesiąc do trzech czekania w zależności od placówki, pewnie na jakąś #!$%@?ą trafiłeś, poza tym jak coś jest bardzo pilnego to lepiej CT zrobić i ew. powtórzyć na MR.
a jak lekarz jest ogarnięty to wypisze skierowanie na oddział i wtedy w trybie ambulatoryjnym w tydzień do zrobienia, trzeba tylko na ogarniętego lekarza trafić i nie przychodzić z pierdołami w stylu bóle kręgosłupa, kolana
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: kiedyś chciałem się zapisać do psychologa żeby pogadać i usłyszałem w recepcji że najbliższy wolny termin jest za dwa lata xD
Człowiek z depresją chce konsultacji i na wejściu dostaje w ryj! Na szczęście, po kilku miesiącach, sam się z tej depresji wyleczyłem w bardzo krótkim czasie za ok. 25zł :)
  • Odpowiedz